Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

25.03.2015 16:33

У Чернівцях відбувся Міжнародний економічний форум |  Міжрегіональне співробітництво

Перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко взяв участь у Міжнародному економічному форумі «Актуальні тенденції українсько-румунської транскордонної співпраці», організованому Генеральним  консульством Румунії в м.Чернівці, Клубом підприємців Буковини та громадським об’єднанням «Інститут демократизації та розвитку». До участі у Форумі долучилися представники владних структур, підприємці туристичної, лісової, будівельної, сільськогосподарської, ресторанної та інших галузей Чернівецької області та Сучавського повіту Румунії. Ярослав Курко привітав учасників Форуму та висловив сподівання, що напрацьовані під час зібрання бізнес-ідеї сприятимуть поглибленню прикордонного співробітництва та будуть взаємокорисними для обох регіонів. Нові можливості для мешканців прикордонних територій  і перспективи для співпраці представників органів влади та бізнесових кіл відкриє й Угода про місцевий прикордонний рух. За словами Ярослава Курка, місцевій владі Сучавського повіту та Чернівецької області буде над чим працювати, оскільки, сподіваємося, найближчим часом Угода набуде чинності. Про це йтиметься й на зустрічі керівників прикордонних територій, яка відбудеться наприкінці місяця.

Тематика  Форуму  стосувалася питань державної регіональної політики України та Румунії, збереження конкурентоспроможності  на європейському ринку, шляхів ефективного партнерства влади та бізнесу, стратегії та інструментів регіонального розвитку.

            У зібранні також взяли участь голова Чернівецької обласної облдержадміністрації Олександр Фищук, Чернівецький міський голова Олексій Каспрук,  заступники голови Сучавської повітової ради Іліє Ніце  та Александру Редулеску, Генеральний консул Румунії у Чернівцях Елеонора Молдован,  депутати обласної ради Марина Кирилюк та Сергій Герасимов.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми