Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.03.2015 13:09

"Панківчанка" - третя у столиці |  Культура

Початок 2015 року видався для танцювального колективу «Панківчанка» доволі насиченим на різні конкурси, фестивалі.
Зокрема, 13 січня молодша група колективу з композиціями «Новорічне конфетті», «Пригоди чорного кота», «На футбольному полі» вибороли ІІ місце на Міжнародному фестивалі «Зима в Карпатах», який проходив у м. Вижниця. А на районному етапі обласного конкурсу сучасного танцю «У ритмах ХХІ століття» молодша група посіла І місце, а середня - ІІ місце.
На початку лютого у приміщенні районного будинку національних культур відбувся ІІІ регіональний Міжнародний фестиваль «Джерело надій», у якому взяли участь чимало талановитих колективів. Середня група панківського колективу з композицією «Зіркові дівчата» посіла І місце. За підсумками заходу президент фестивалю Світлана Кузьменко надіслала лист-запрошення для участі «Панківчанки» у всеукраїнському етапі фестивалю, куди запросили кращі колективи з усієї України.
Фестиваль відбувся 21 лютого у столиці, у примщенні Академічного палацу праці, спорту та туризму. У ньому згаданий колектив посів ІІІ місце, за що був нагороджений кубком, дипломом і пам’ятними медалями. А керівника “Панківчанки” Лукасевич Людмилу Мар’янівну нагородили грамотою Міністерства культури України за високі досягнення у розвитку дитячої творчості, особистий професіоналізм і майстерність у підготовці талановитої молоді. Про це повщомляє на своїй Інтернет-сторінці департамент освіти і науки обласної державної адміністрації.
До речі, колектив “Панківчанка” був створений у 1995 році, а, отже, цьогоріч він відзначатиме 20-літній ювілей.

  • Джерело: "Рідний край" від 13.03.2015

Tеми