Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.03.2015 12:46

І СМАЧНЕНЬКИЙ БОРЩИК ДЛЯ БІЙЦШВ |  Патріотична робота

Господині Підгір'я п'ять днів поспіль трудилися, не покладаючи рук (в тому числі, і 8 березня), щоб нагодувати наших захисників на сході України.
Більше двадцяти мішків моркви, буряків та цибулі почистили, натерли і зробили з них заправки для борщів та супів парафіянки греко-католицької церкви Всіх Святих українського народу, що в Сторожинці, разом з іншими небайдужими краянками. Щодня вони працювали по 5-8 годин і в результаті виготовили близько 300 літрів заправок за рецептом кухарів одного з ресторанів. Вкладали у роботу тепло своїх сердець та підтримку фактично три покоління жінок - бабусі, жінки та молоді дівчатка-школярки. А чоловіки вантажили сухі продуктові набори, борщові заправки у відрах, а також те, що вдалось зібрати від небайдужих краян - консервацію, мішки з картоплею та іншими овочами, крупи, каву, чай та багато-багато іншого.
- Це - далеко не перша допомога, яку відправляють наші парафіяни на схід України, мабуть, четверта або п'ята за рахунком, - розповів настоятель храму, о. Іван Гопко. - Приємно, що до благородної справи долучається все більше і більше краян, незалежно від віросповідання. Велику лепту владають і маленькі патріоти - учні міської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1. А підприємці Василь Ілько, Ігор Кусяк та інші допомогли з пальним.
Вантаж з продуктами та іншою допомогою відправили минулої середи у зону АТО. Його супроводжував священик-капелан о. Іван Гопко.

  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА.
  • Джерело: "Рідний край" від 13.03.2015

Tеми