Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

11.03.2015 13:03

НА ЗАХИСТ РІДНОЇ ЗЕМЛІ |  Патріотична робота

Андрій Гаврилюк, який до цього часу обіймав посаду директора районного будинку національних культур, нині захищає рубежі нашої землі на прикордонній заставі «Красноїльськ». Там служить вже три тижні.
- Мобілізаційне розпорядження Андрій отримав на початку лютого, - розповідає в. о. директора РБНК Тетяна Кокошина. - Свого часу він закінчив факультет фізичної культури і спорту ЧНУ. Цікаво, що, отримавши повістку, він тривалий час не признавався про це рідним. Запитував у нас: «Як я маю сказати мамі, що йду у військо?». Розповів про це найріднішій людині тільки тоді, коли вже пройшов медкомісію і дізнався, що буде служити на кордоні.
А недавно Андрія Гаврилюка, культпрацівники району мали змогу привітати з днем народження: 26 лютого Андрієві виповнилося 26 років. Колеги з районного будинку національних культур та відділу культури, національностей та релігій РДА привезли йому святковий торт, квіти та солодощі.
На заставу завітали і голова районної ради Катерина Гуцуляк та керуючий справами райради Світлана Чувик. Вони привезли Андрієві у подарунок військові берці американського виробництва.
Вітаючи нашого захисника зі святом, Катерина Гуцуляк побажала, гідно виконувати свій громадянський обов’язок та щасливого повернення додому.
  • Автор:Олеся ДЛУЖАНСЬКА. Фото Дмитра ЯКОВІЦИ.
  • Джерело: "Рідний край" від 06.03.2015

Tеми