Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

19.02.2015 15:12

Делегація Чернівецької області взяла участь у VIII Форумі Європа – Україна  |  На шляху європейської інтеграції

Делегація Чернівецької області, до складу якої увійшли перший заступник голови обласної ради Ярослав Курко, депутат обласної ради Сергій Герасимов та заступник начальника загального відділу виконавчого апарату  обласної ради Артур Оскварек, взяла участь у VIII Форумі Європа –Україна «Україна – новий початок», що відбувся у м.Лодзь (Польща). Учасниками Форуму були  відомі політики, дипломати, представники урядів низки європейських країн, бізнесмени, фахівці в галузі місцевого самоуправління,  міжнародних фундацій та аналітичних центрів, науковці та експерти з країн Європейського Союзу, України та інших країн.

Тематика Форуму стосувалася  процесів, що відбуваються в Україні та довкола нашої держави, а також особливостей політики Євросоюзу в українському питанні. Йшлося про шляхи реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та Європейським Союзом, сучасні виклики щодо енергетичної безпеки, створення необхідних передумов для проведення економічних реформ, покращання інвестиційного клімату тощо.

У рамках проведення Форуму відбулася також зустріч керівників делегацій Чернівецької та Вінницької областей з маршалком Лодзького воєводства Республіки Польща паном Вітольдом Стемпенєм.

 

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми