Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

29.12.2014 14:42

Михайло Гайничеру поспілкувався з представниками місії ОБСЄ |  Суспільство

Голова обласної ради Михайло Гайничеру зустрівся зі спостерігачами Спеціальної Моніторингової місії ОБСЄ в Україні Робеном Сантьяго та Славоміром Бердаком.  Представники Місії цікавились суспільно-політичною ситуацією в Чернівецькій області, рівнем протестних настроїв громадськості та готовністю депутатського корпусу відповідати на виклики сьогодення, зокрема, у галузях, які потребують якнайшвидшого реформування на законодавчому рівні.

Голова обласної ради  наголосив, що депутатський корпус облради оперативно та адекватно реагує на потреби громади та в більшості приймає виважені та продуктивні рішення, а також висловив вдячність спостерігачам за висловлену ними оцінку ефективності роботи. Щодо окремих коментарів представників громадськості стосовно діяльності представницького органу краю, на які звернули увагу спостерігачі Місії, то керівник облради зазначив, що у будь-якій роботі є її емоційна та професійна складова, і, на жаль, сьогодні лише незначна кількість людей, які висловлюються публічно, оцінюють професійну складову та формують думку про роботу на основі об’єктивних показників діяльності як органів місцевого самоврядування, так і виконавчої влади. Михайло Гайничеру також зауважив, що обласна рада в межах своїх повноважень прийняла низку рішень щодо забезпечення життєдіяльності громади, навіть подекуди випереджуючи законодавця. Йдеться, зокрема,  про впорядкування ситуації навколо використання водних об’єктів та родовищ корисних копалин. На  зустрічі обговорювались також питання децентралізації влади в Україні, хід бюджетних процесів, забезпечення правопорядку та захисту прав громадян.  

Представники місії ОБСЄ подякували голові обласної ради за оперативно організовану на їх прохання зустріч, а Михайло Гайничеру висловив готовність до спілкування на будь-які теми, які викликають зацікавленість міжнародних спостерігачів.

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми