Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

02.09.2014 10:54

У Новоселицькому районі обговорювали питання забезпечення теплопостачанням в холодну пору року |  Житлово-комунальне господарство

Голова Новоселицької районної ради Роман Криган провів робочу нараду з міським головою Марією Нікорич та директором КП «Новоселицька тепломережа» Віктором Агратіною за участю  керівника ПРаТ «Агроспецмонтаж» Степана Поповича.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, обговорювалась ситуація щодо забезпечення в холодний сезон теплопостачанням як приватного сектору, так і установ та організацій, що функціонують в місті.

Досягнуто домовленостей про якнайшвидшу розробку фахівцями «Агроспецмонтажу» відповідного проекту з модернізації міської котельні з метою отримання інвестиційних коштів у рамках Державної цільової економічної програми енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки.

Йшлось також про необхідність переходу до кінця 2015 року на індивідуальне опалення приватного сектору, адмінбудівель, де розташовані районна рада, редакція газети «Слово правди», архівні установи та ЗОШ №3.

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми