Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.04.2014 10:13

У Великодні свята Новоселиччина отримала автомобіль швидкої медичної допомоги |  Медицина

У Новоселиці за участю голови районної ради Романа Кригана, голови районної державної адміністрації Віталія Балти, голови Глибоцької районної ради Григорія Ванзуряка, заступника голови Хотинської райдержадміністрації Анатолія Сухаря, керівників комунальних установ закладів охорони здоров’я та громадськості міста відбулось урочисте вручення автомобілів швидкої медичної допомоги для Прутського відділення, яке обслуговує Новоселицький, Глибоцький та Хотинський райони.

Як повідомили у Новоселицькій районній раді, відкрив урочисту подію директор обласної комунальної установи «Чернівецькій центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Єленєв, який вручив керівникам органів влади ключі від автомобілів, оснащених за найсучаснішими технологіями.

Роман Криган від депутатського корпусу районної ради подякував керівництву області за безцінний подарунок, який життєво необхідний кожній людині. Висловив сподівання, що такі подальші кроки дозволять вивести систему швидкої допомоги на якісний рівень, що відповідає європейським стандартам. Побажав наближення медичної допомоги до кожного жителя району, міцного здоров’я, миру і злагоди.

Освячення автомашин провели настоятель Свято-Георгіївської церкви Петро Горбуль і настоятель Свято-Успенської церкви м. Новоселиця Євген Беженар.

 

Tеми