Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

28.03.2014 16:30

Михайло Гайничеру взяв участь у зустрічі щодо перспектив поглиблення транскордонного співробітництва (Більше фото - у розділі ФОТОРЕПОРТАЖІ) |  Міжрегіональне співробітництво

Голова обласної ради Михайло Гайничеру взяв участь в заходах, організованих Сучавською повітовою радою та Префектурою Сучавського повіту під патронатом Представника Уряду Румунії з питань стратегічних економічних проектів та публічної дипломатії сенатора Мірчі Джоане. В обговоренні питань транскордонної співпраці та європейських перспектив України взяли участь також Надзвичайний та Повноважний Посол Польщі в Румунії Марек Щігель, Генеральний консул України в Сучаві Василь Боєчко, Генеральний консул Румунії в Чернівцях Елеонора Молдован, представники дипломатичного корпусу Румунії, депутати Румунського парламенту та Сучавської повітової ради, примарі прикордонних з Україною міст та комун.

Учасники зустрічі побували на закритому пропускному пункті Вікову де Сус – Красноїльськ, де наголосили на необхідності відновлення його роботи, обговорили перспективи транскордонного співробітництва за нових геополітичних обставин. Сенатор Румунії Мірча Джоане та Посол Польщі в Румунії Марек Щігель висловили однозначну підтримку територіальної цілісності та безпеки України, наголосили на необхідності та готовності надати нашій державі та її прикордонним територіям зокрема підтримку щодо розвитку потужного транскордонного співробітництва, реалізації спільних економічних та культурних програм.

Голова Чернівецької обласної ради Михайло Гайничеру висловив вдячність Сенатору та Послу за висловлену позицію щодо України та готовність реалізовувати транскордонні проекти, які сприятимуть інтеграції України в європейську спільноту. Він також зазначив, що необхідно якнайшвидше реалізовувати заплановані проекти, оскільки зволікання призводить до втрати їх актуальності та необхідності здійснення нових підходів та оцінок. Михайло Гайничеру також відзначив необхідність проведення зустрічі керівників міст і сіл прикордонних територій двох країн для якнайшвидшого визначення пріоритетів роботи та формування пропозицій, які потребують сприяння на урядовому рівні.

 

  • Автор:Прес-служба обласної ради

Tеми