Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

18.03.2014 11:50

Михайло Гайничеру поспілкувався з румунськими журналістами |  Інтерв'ю

Голова обласної ради Михайло Гайничеру поспілкувався з кореспондентами румунського журналу «Сінтеза». Журналістів з Румунії цікавила суспільно-політична ситуація в Чернівецькій області та рівень забезпечення прав та потреб румуномовного населення.

Михайло Гайничеру наголосив, що в Чернівецькій області немає конфліктів на міжнаціональному ґрунті. Він зауважив, що більше п’ятнадцяти відсотків депутатського корпусу обласної ради – це представники румунської громади, в області є школи з румунською мовою навчання, громада має власні періодичні видання, створені належні умови для забезпечення культурних потреб румун, як, власне, представників інших національних меншин, які проживають на території Чернівецької області.  

Журналісти цікавились ставленням до перспектив підписання Україною угоди про Асоціацію з ЄС, а також очікуваннями від змін, які відбудуться після президентських виборів 25 травня. Голова обласної ради зазначив, що підписання угоди про Асоціацію за нинішніх умов сприятиме виходу України з кризи, а зміни в країні вже почались, і хто б не став наступним Президентом, він буде зважати на події останніх трьох місяців та зміни, які відбулись у суспільстві та свідомості людей.

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми