Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

05.03.2014 10:08

Звернення ветеранів-«афганців» Буковини |  Заяви та звернення

Звернення ветеранів-«афганців» Буковини

до Голови міжнародної організації «Бойове братерство без кордонів»,

Герою Радянського Союзу - Громову Б.В.

Голові Комітету у справах воїнів-інтернаціоналістів при Раді глав уряду СНД Герою Радянського Союзу Аушеву Р.С.,

до всіх бойових побратимів в Росії та до всього

братерського російського народу.

 

Дорогі бойові побратими, шановний російський народе!

 

Ми, громадяни України всіх національностей, учасники бойових дій в Афганістані, ветерани всіх видів збройних сил, звертаємось до Вас як до своїх братів.

Воїни-інтернаціоналісти України у всі часи були, є і будуть носіями поважного ставлення до росіян. Серед нас самих є багато російськомовних, а також громадян України, члени сімей яких – етнічні росіяни. Ми завжди були прихильниками добросусідських і дружніх відносин з Росією.

Сьогодні через необдумані та авантюрні дії деяких політиків, їх непомірні та неадекватні амбіції ми з Вами опинились на порозі братовбивчої війни між нашими народами. Цього категорично не можна допустити!

Військове втручання у Крим російськими збройними силами є відкритою військовою агресією і втручанням у внутрішні справи України, порушенням її цілісності і суверенітету.

Ми вимагаємо від керівництва Російської Федерації та особисто Президента Росії негайно зупинити цю агресію! Ми просимо всіх вас, наших бойових побратимів, ветеранів - «афганців» і весь братерський народ Росії вплинути на своє керівництво і не допустити війни між нашими державами. Нам нема чого ділити і немає ніяких причин воювати між собою!

Разом з тим, зі всією відповідальністю заявляємо: якщо військова агресія проти нашої держави не буде негайно зупинена, ми, громадяни України всіх національностей, учасники бойових дій в Афганістані, ветерани всіх видів збройних сил, виступимо єдиним фронтом зі зброєю в руках на захист суверенітету, територіальної цілісності та незалежності України.

Ми будемо захищати свою рідну землю, свій народ від всіляких посягань, використавши весь свій бойовий досвід, не шкодуючи свого життя! Українці сьогодні зробили свій вибір на користь демократії і підвищення стандартів життя. Ми прагнемо до кращого для себе і наших майбутніх поколінь. І це наше право! Ми бажаємо всього найкращого і всім Вам.

Ми за вирішення протиріч і спірних питань мирним шляхом, виважено і справедливо. Закликаємо Вас докласти усіх зусиль для мирного урегулювання кризової ситуації.

Закликаємо до миру, злагоди між нашими народами!

Слава Україні!

Tеми