Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

28.02.2014 16:14

Заява прес-служби обласної ради |  Заяви та звернення

Депутати обласної ради від різних політичних сил висловлюють стурбованість ситуацією в області. Викликає занепокоєння стан справ в районах області та районних радах, де під тиском, в атмосфері залякування відбувається усунення з посад керівників різних рівнів, проводяться сесії районних рад, на яких депутатів змушують приймати рішення всупереч їх волі. Аналогічна ситуація склалась вчора в Чернівецькій обласній раді, коли група людей увійшла в кабінет голови обласної ради та примусила його написати заяву про складання повноважень. Такі силові дії суперечать основним засадам Конституції України, ставлять під загрозу існування правової системи та демократії в державі, за утвердження якої виступали активісти на Майдані.

Депутати обласної ради вважають неприпустимими методи силового впливу на керівників та депутатів органів місцевого самоврядування різних рівнів. Вони висловили переконання, що всі питання, які належать до компетенції обласної ради, а також рад всіх рівнів, повинні вирішуватись у правовому полі в сесійній залі шляхом голосування і прийняття виважених та відповідальних рішень.

Нині депутати Чернівецької обласної ради здійснюють свої повноваження відповідно до чинного законодавства та волі виборців. Їхнє основне завдання – забезпечення життєдіяльності територіальних громад, недопущення хаосу та дестабілізації ситуації в області.

 

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми