Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

28.11.2013 15:58

Громада Сокирянщини взяла участь у благодійній акції «Милосердя» |  Благодійність

В Сокирянському районному будинку народної творчості та дозвілля відбувся заключний етап благодійної акції «Милосердя». Про це повідомили у прес-службі Сокирянської районної ради.

Всеукраїнська благодійна акція «Милосердя», основна мета якої  -привернення уваги громадськості до проблем людей похилого віку, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян, надання всебічної підтримки найбільш соціально незахищеним верствам населення - кожного року об’єднує навколо себе громадян доброї волі, яким небайдужий чужий біль та біда. Цьогоріч, за даними Сокирянського територіального центру соціального обслуговування, до акції на Сокирянщині  долучилося 53 організації, установи, підприємства та товариства району, 17 сільських та міська ради, приватні підприємці, навчальні заклади та релігійні конфесії.

Впродовж 2013 року установи та організації району зібрали 29620 гривень, які були адресно передані громадянам району. Під час заключної акції «Милосердя» до благодійної скриньки було внесено ще 30 тисяч 997 гривень. Всього, за даними територіального центру, отримано 226 тисяч 834 гривні.   

Учасників урочистого зібрання привітав голова Сокирянської райдержадміністрації Василь Козак, який вручив Подяки найактивнішим учасникам акції. Виступили також міський та сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій району. Аматорські колективи Сокирянщини подарували присутнім мистецькі виступи.

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми