Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.09.2013 13:41

Голова обласної ради від імені депутатського корпусу висловив підтримку курсу Президента України на євроінтеграцію |  Політика

За дорученням депутатів Чернівецької обласної ради VI скликання, відповідно до рішення 18-ї сесії обласної ради від 20 вересня 2013 року, голова обласної ради Михайло Гайничеру звернувся до Верховної Ради, Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента України і висловив підтримку курсу Президента України В.Ф.Януковича на підписання Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом.

«Тисячолітня історія народу України збагачена звитяжною боротьбою за свободу, соборність, добробут та національно-культурне самовизначення. Впродовж 22-х років незалежності Україна прагнула долучитися до загальновизнаних цінностей європейського досвіду державного будівництва, організації правового громадянського суспільства та ефективної системи місцевого самоврядування.

Сьогодні наша держава стоїть на порозі нового етапу свого розвитку. Доленосним кроком на цьому шляху має бути підписання Угоди про Асоціацію України з Європейським Союзом на Вільнюському саміті ЄС, який відбудеться у листопаді поточного року. Цей історичний акт слугуватиме підмурівком для подальшого плідного співробітництва між Україною та членами європейського співтовариства.

Депутати Чернівецької обласної ради, яка виступає виразником інтересів мешканців багатонаціональної, полікультурної прикордонної області України, вважають особливо значущими питання створення належних умов та отримання відповідних можливостей для вільної, безперешкодної торгівлі з країнами ЄС, безвізового перетину громадянами України міждержавних кордонів в межах Євросоюзу. Реалізація цих положень сприятиме активізації бізнесових контактів та розширенню міжнародних економічних, культурних, наукових та гуманітарних зв’язків, стане надійним підґрунтям для економічного зростання країни та піднесення рівня життя наших співвітчизників», - йдеться у листі-зверненні.

  • Автор:Прес-служба облради

Tеми