Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

09.09.2013 14:28

В Чернівцях розпочався осінній місячник санітарної очистки та благоустрою міста |  Благоустрій територій

З 9 вересня по 9 жовтня у Чернівцях проводиться осінній місячник санітарної очистки та благоустрою міста з метою наведення належного санітарного стану та забезпечення санітарно-екологічного добробуту городян. Про це повідомив сектор інформації та зв’язків з громадськістю Чернівецької міської ради.

Виконкомам Першотравневої, Садгірської та Шевченківської районних рад доручено організувати прибирання прибережних смуг річок і водойм, доріг, парків, скверів, цвинтарів, ринків, дитячих та спортивних майданчиків, дворів, підвалів і горищ житлових будинків, прибудинкових територій і громадських криниць, територій підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності. Буде створено районні штаби по проведенню осіннього місячника санітарної очистки та благоустрою підпорядкованих територій. До виконання робіт залучатимуться підприємства, навчальні заклади, громадські організації, установи, орендарі та населення.

Під час місячника буде вжито заходи для своєчасного вивезення твердих побутових відходів і очищення контейнерних майданчиків, миття та фарбування контейнерів. Також планується привести в належний санітарно-технічний стан дороги та кювети, автобусні і тролейбусні зупинки. Буде прибрано сквери, парки, видалено сухі і аварійні дерева, скошено траву.

 

  • Автор:Прес-служба облради
  • Джерело: Прес-служба облради

Tеми