Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.06.2013 09:40

Заступник голови обласної ради звернувся до Держекоінспекції щодо перевірки стану дотримання природоохоронного законодавства на Кіцманщині |  Екологія

Заступник голови обласної ради Валентин Маніліч звернувся до Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області щодо проведення перевірки дотримання природоохоронного законодавства в частині впорядкування сміттєзвалищ на території населених пунктів Кіцманського району та міста Кіцмань зокрема.

Звернення Валентина Маніліча зумовлене неодноразовими усними скаргами мешканців Кіцманського району на незабезпечення органами районної влади дотримання вимог природоохоронного законодавства в частині утворення, складування та захоронення відходів. У більшості випадків санітарний стан сміттєзвалищ на території району є незадовільним, а однією з причин є самоусунення органів місцевого самоврядування району та міста Кіцмань від реалізації повноважень, покладених на них чинним законодавством. Тож з метою запобігання забруднення навколишнього середовища, виконання заходів з впорядкування діючих сміттєзвалищ та своєчасної ліквідації стихійних, Державній екологічній інспекції запропоновано в межах повноважень провести необхідну перевірку. Інформацію про її результати буде внесено на розгляд постійної комісії обласної ради  з питань охорони навколишнього природного середовища, природокористування та земельних відносин.

  • Автор:Прес-служба облради
  • Джерело: Прес-служба облради

Tеми