Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

01.08.2011 11:10

Сімейна медицина запроваджується у Новоселицькому районі |  Медицина

Питання реорганізації дільничних лікарень та ФАПів населених пунктів Новоселицького району в амбулаторії загальної практики сімейної медицини обговорювалось на робочій нараді під керівництвом голови Новоселицької районної ради Деомида ШОВИ та голови районної державної адміністрації Георгія НІКІТОВИЧА.

Депутат обласної ради, головний лікар центральної районної лікарні Валерій КАЛАРАШ поінформував про заплановану у цьому році реорганізацію дільничних лікарень в селах Черленівка, Динівці та ФАПу в селі Балківці в амбулаторії сімейної медицини та про поширення такої практики в районі. На нараді було окреслено шляхи вирішення проблем, пов’язаних із запланованою реорганізацією. Головний лікар повідомив учасників робочої наради про заплановане в районі відкриття трьох пунктів швидкої медичної допомоги та про необхідність відкриття окремих закладів для перебування самотніх людей похилого віку.

Учасники наради рекомендували дотримуватись відкритості та прозорості під час проведення реорганізації закладів, враховувати пропозиції їх  працівників та представників відповідних територіальних громад. Задля підвищення якості медичного обслуговування мешканців району пропонується вирішити питання кадрового забезпечення амбулаторій з врахуванням інтересів нині працюючого медперсоналу.

 

Tеми