Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

18.04.2011 13:06

Повідомлення |  Діяльність органів місцевого самоврядування

 

19 квітня 2011 року   в приміщенні районного Будинку дозвілля для дітей та молоді (м. Герца, вул. Нікіфора, 8 ) о 10-ій годині відбудеться пленарне засідання позачергової ІV-ї  сесії Герцаївської районної ради VІ  скликання  з порядком денним:

1.Про внесення змін до районної Комплексної програми будівництва та облаштування місцевого пункту пропуску через державний кордон України «Дяківці-Раковець», що розташований на території району на період до 2015 року.

Доповідач: Коваль Г.М. - завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації.

Співдоповідач: Бушку В.М. – голова постійної комісії з питань економіки, бюджету, фінансів та інвестицій.

 Доповідь до 20 хв.,співдоповідь до 5 хв., виступи до 3 хв., репліки до 2 хв., всього 35 хв.

2.Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки, що надана у власність громадянину Прилипчану  Харлампію Михайловичу для ведення особистого селянського господарства на території Тернавської сільської ради.

Доповідач: Чорногач В.П. – в.о. начальника відділу Держкомзему у Герцаївському районі.

Співдоповідач: Крецу В.Д. – голова постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового розвитку, екології, будівництва, газифікації, зв’язку, розвитку дорожньої мережі та житлово-комунального господарства, управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл району та міста Герца, розвитку підприємництва, промислової політики, торгівлі та побутового обслуговування населення.

Доповідь до 10 хв., співдоповідь до 5 хв., виступи до 2 хв., репліки до 1 хв., всього 10 хв.

3.Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату районної ради.

 Доповідач: Чорней І.М. – голова районної ради.

 Доповідь до 7  хв., , виступи до 3 хв., репліки до 2 хв., всього 25 хв.

 4. Різне.

 

 

На сесію районної ради запрошені голова Герцаївської районної державної адміністрації та його заступники, депутати обласної ради, прокурор району, начальник районного управління юстиції, начальник РВ УМВС України у Чернівецької області, начальник Новоселицького МРВ УСБУ у Чернівеціькій області, голова місцевого суду, заступник начальника Новоселицького МДПІ, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники бюджетних установ району, керівники організацій та комунальних підприємств району, голови міської та сільських рад,  представники засобів масової інформації.

 

Tеми