Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.03.2011 11:18

Підписано Угоду про співробітництво |  Діяльність органів виконавчої влади

22 березня заступник голови обласної ради Валентин МАНІЛІЧ взяв участь в урочистій церемонії підписання Угоди про співробітництво між Міністерством енергетики та вугільної промисловості України, Чернівецькою обласною державною адміністрацією та Чернівецькою обласною радою у розвитку паливно-енергетичного комплексу та соціальної інфраструктури населених пунктів Чернівецької області. Зазначену Угоду від імені міністерства  підписав Міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій БОЙКО, від обласної державної адміністрації – голова облдержадміністрації, депутат Чернівецької обласної ради, член колегії крайового парламенту Михайло ПАПІЄВ.

        Угода має на меті забезпечення організаційної взаємодії в розвитку паливно-енергетичного комплексу та соціальної інфраструктури Чернівецької області. Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, зі свого боку, вживатиме заходів щодо забезпечення стабільного та надійного постачання природного газу і електроенергії населенню нашого краю, промисловим та сільськогосподарським підприємствам, комунальній та бюджетній сфері області. Міністерство також здійснюватиме постійний моніторинг стану фінансового забезпечення пільг і субсидій населенню  області, пов’язаних з частковою компенсацією окремим категоріям громадян вартості комунально-побутових послуг, послуг зв’язку та громадського транспорту.

       Обласна влада Буковини, зі свого боку, дбатиме про забезпечення споживачами повної оплати вартості спожитих ними енергоносіїв. Таким чином, сторони спільно працюватимуть задля розв’язання найважливіших енергетичних та соціально-економічних проблем Чернівецької області.

Фотосесія

Tеми