Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

10.12.2010 12:42

ДМИТРО ВЛАСОВ СКЛАВ ПРИСЯГУ, А ДЕПУТАТИ ОТРИМАЛИ ПОСВІДЧЕННЯ. |  Діяльність органів місцевого самоврядування

У п’ятницю, 3 грудня відбулося друге пленарне засідання Кельменецької районної ради VI скликання. У її порядку денному було 10 питань і всі вони, за винятком питання про регламент районної ради, були розглянуті і проголосовані. Що стосується регламенту, то він буде розглянутий пізніше, а на цьому засідання депутати обрали редакційну раду з його підготовки у складі 8 чоловік.

Відкрив свою сесію голова районної ради Д.В.Власов, який потім передав право вести її своєму заступникові А.І. Горобцю. Було пошановано двох депутатів, які між першим і другим пленарними засіданнями відсвяткували свої дні народження, - В.І. Лакусту і В.Г. Карапчієвську.

Затим слово для прийняття присяги було надано голові районної ради Д.В. Власову. Він зачитав присягу з-за трибуни і тут же підписався під нею.

Сесія розглянула і вирішила питання про створення постійних комісій районної ради і їх голів. Утворено п’ять постійних комісій: з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, підприємницької діяльності та інвестицій (голова І.А. Козак), з питань агропромислової політики, земельних відносин та охорони довкілля (голова В.І. Пастух), з питань гуманітарних, охорони здоров’я, соціального захисту та регламенту, депутатської етики і депутатських  повноважень (Бурлака А. М.), з питань промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку, містобудування та архітектури (голова Ю.К. Чалапчій), з питань законності, правопорядку, приватизації та управління об’єктами спільної власності територіальних громад  сіл, селища району (голова Я.Ф. Лопатко).

Враховано побажання депутатів А.В. Гелети і В.І.Дєдова. Перша працюватиме не в комісії з питань законності й правопорядку, а в комісії з питань агропромислової політики, а другий – не в комісії з питань промисловості, а в комісії з питань бюджету.

Розглянуто й проголосовані питання про внесення змін до персонального складу органу приватизації житлового фонду, об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища Кельменецького району; про внесення змін до основного складу комісії з продажу майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища району; про внесення змін до складу конкурсної комісії на право оренди майна, що знаходиться у спільній власності територіальних громад сіл, селища  району в безпосередньому віданні районної ради; про продовження терміну дії незалежної оцінки вартості нежитлової будівлі з гаражами КП «Кельменецький ветеринарний санітарний загін», що підлягають приватизації шляхом викупу.

Сесія прийняла рішення про присвоєння п’ятого рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради Д.В. Власову і дев’ятого рангу – заступнику голови районної ради А.І. Горобцю, вирішила питання про їх преміювання і встановлення обом надбавки.

Депутати затвердили план роботи районної ради на  грудень 2010 року, що передбачає пленарне засідання сесії, день депутата і засідання постійних комісій.

На сесії було оголошено про створення депутатської групи «За економічний розквіт і добробут Кельменеччини» (22 депутати, голова А.В. Світлий) і фракції партії «Батьківщина» (15 депутатів, голова В.І. Хохуляк).

Під кінець сесії голова районної ради Д.В. Власов привітав усіх із наступаючим святом Днем місцевого самоврядування, а присутнім на пленарному засіданні депутатам районної ради вручив посвідчення депутатів районної ради.

  • Автор:В.Твердохліб
  • Джерело: Газета «Рідне слово»

Tеми