Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

30.09.2010 14:31

Привітання голови районної ради з Всеукраїнським днем бібліотек |  День для святкування

Шановні бібліотекарі!

         В цей день професійного свята наше суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням.

        Сьогодні важко переоцінити роль цих культурно-просвітницьких осередків у збереженні та популяризації знань, накопичених людством, їх внесок у розвиток вітчизняної освіти, збагачення духовного потенціалу суспільства.

         Задовольняючи наукові і культурні потреби громадян, бібліотеки забезпечують нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяють піднесенню інтелектуального рівня народу.

         Це свято всього українського народу, кожного громадянина, якому бібліотека повинна гарантувати реалізацію права на інформацію, знання, обмін ідеями.

Вітчизняні бібліотеки роблять значний внесок у розвиток демократичного громадянського суспільства, розквіт науки, культури, освіти, духовне оновлення народу України. Вони допомагають учню та вчителю, урядовцю та пенсіонеру, студенту, досліднику, фермеру – кожному, хто шукає інформацію, щоб покращити життя – своє і своєї країни, щоб підвищити фаховий рівень, долучитися до світового досвіду, вивчити історію свого та інших народів.

       Сьогодні книгозбірні надають доступ до електронних інформаційних ресурсів, навчають ефективного пошуку інформації в Інтернеті та користування сучасними інформаційними технологіями. Бібліотеки стали справжнім серцем громади, університетів, шкіл, дослідних установ. Вони забезпечують вільний і відкритий обмін інформацією та ідеями, рівноправне бібліотечне обслуговування усім громадянам – у містах і селах, дітям і літнім людям, громадянам із особливими потребами.

        З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек дозвольте побажати вам, шановні працівники бібліотек, щастя і натхнення та оптимізму, усяких гараздів та великих творчих здобутків.

       Бажаємо Вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.

                                              Голова районної ради В.Дєдов

 

  • Автор:Л.Світла

Tеми