Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.09.2010 12:32

І Н Ф О Р М А Ц І Я про готовність об’єктів соціально – культурного призначення району до роботи в осінньо - зимовий період 2010 - 2011 років  |  Інформації

         Підготовку об’єктів соціально – культурного призначення району до роботи в осінньо - зимовий період  2010 - 2011 років розпочато з травня  поточного року. Станом на сьогоднішній день, Кельменецьким виробничим управлінням житлово-комунального господарства проведено ямковий ремонт вулиць Сагайдачного, Бесарабської, Довженка, Грушевського загальною вартістю 32 тис.грн., капітально відремонтовано тротуар по вул. Бесарабській (біля аптеки №27) вартістю 1,5 тис.грн. Замінено 50 погонних метрів стальної водопровідної труби на поліетиленову Д-63мм біля башти Рожновського №2 (парк ”Ювілейний”) вартістю 2,6 тис.грн., 300 погонних метрів стальної труби Д-50мм на  свердловинах №1, 3, 8 вартістю 12,0 тис.грн., 300 погонних метрів стальної  водопровідної труби на поліетиленову Д-63 мм по вул. Сагайдачного,30  вартістю 12,6 тис.грн, 60 погонних метрів каналізаційної труби Д-250мм біля дитячої дошкільної установи №2 вартістю 6265 грн.,  3 глибинних насоси на свердловинах №№1, 2, 3 вартістю 18,0 тис.грн., завершено   ремонт плоских покрівель на житлових будинках по вулицях Бесарабська, 12, Хотинській, 9а, відремонтовано, згідно приписів  газо-технічної інспекції Держгірпромнагляду,  оголовки димохідних та вентиляційних каналів у житловому фонді.  

В стадії завершення перебуває  комплексна підготовка  багатоповерхових житлових будинків зі складанням актів та оформленням паспортів готовності  (з 74 будинків паспорти готовності оформлено на 72).

Разом з тим, повільними темпами ведуться роботи по ремонту плоских покрівель житлових будинків на вул. Головачука 2, 4, утепленню під’їздів, горищ, підвалів житлового фонду. Не закільцьовано свердловини №2 і №4, що не дає змоги об’єднати  в єдине ціле систему водопостачання Кельменець.

         У ВУЖКГ відсутній достатній запас протиожеледних матеріалів та технічної солі для підсипки доріг.

         Всього на заходи з підготовки до роботи в зимових умовах комунальниками вже використано  майже 270,0 тис.грн.

До роботи в осінньо-зимовий період необхідно підготувати 27 шкіл, 30 дитячих дошкільних установ, 3 позашкільні заклади.

В усіх школах завершено проведення косметичних  ремонтів. Відремонтовано водопровідні системи та замінено глибинні насоси у Вовчинецькій, Вороновицькій, Козирянській школах. В Комарівській, Новоселицькій, Іванівецькій, Лівинецькій школах та ДЮСШ відремонтовано системи опалення. В Мошанецькій, Оселівській, Ленковецькій - кахельні пічки, у Вовчинецькій, Лукачанській, Новоселицькій, Мошанецькій -  щити обліку електроенергії. Замінено насоси в системах теплопостачання Комарівської, Нелиповецької,  відремонтовано каналізацію в Зеленецькій школах.

Управлінням освіти райдержадміністрації оплачено вартість повірок газових лічильників, придбання коректорів газу  до них,  в 11 ЗОШ на суму 115,0 тис.грн. 

         Проте, тільки цього тижня, розпочато ремонт дахів Кельменецької,  Іванівецької  та Росошанівської шкіл.

Не завершені пуско - налагоджувальні роботи на котельні Кельменецької, не замінено розширювальний бачок в системі  теплопостачання Лукачанської ЗОШ. Брак  коштів не дозволив провести в школах заміну дерев’яних вікон на сучасні металопластикові.  

З незрозумілих причин,  не відремонтовано  причілки   в початковій  школі на Верхній Слободі.  Дерев’яні конструкції дахів  усіх шкіл району не оброблені вогнезахисними засобами.

Із запланованих 220 тонн вугілля завезено в школи лише 120 тонн.

На підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період витрачено кошти в сумі 612,2 тис.грн.

Практично завершено підготовку до роботи в осінньо-зимовий період дитячих дошкільних установ. Очікується, що з 30 наявних ДДУ взимку працюватиме 27. Дитсадок в Оселівці не функціонуватиме через відсутність опалення, а  на Верхній Слободі та  Браїлівці – через недостатню наповнюваність груп.

         Завершується  підготовка до роботи взимку закладів культури.

 Зокрема, проведено поточні ремонти в школах естетичного виховання, районній бібліотеці та бібліотеках – філіях, Браїлівській, Вовчинецькій, Дністрівській, Мошанецький, Перковецькій, Росошанівській клубних установах.

         Також, здійснено :

- зовнішній ремонт в клубу с.Нагоряни вартістю 32,0 тис.грн;

- ремонт системи освітлення в клубі на ст.Ларга вартістю 11,3 тис.грн;

- ремонт глядацької зали  в Будинку культури с.Новоселиця вартістю 28,2 тис.грн;

- замінено дерев’яні вікна на металопластикові у БНТД с.Іванівці вартістю 12,0 тис.грн;

- відремонтовано дахи у клубних установах сіл Вороновиця, Козиряни, Подвір’ївка, на що витрачено кошти в сумі 26,0 тис.грн.

         Проте, не зроблені, через відсутність коштів, поточні ремонти закладів культури в селах Вартиківці,  Мошанець, Росошани. В культосвітні установи, які опалюються грубками, ще не завезено вугілля.

       Станом, на сьогоднішній день,  на підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період  вже витрачено  153,8 тис.грн,  з яких - 148,2 тис.грн  кошти місцевих бюджетів.

         Планомірно готуються до зими заклади охорони здоров’я.

КУ ”Кельменецька центральна районна лікарня”, Нелиповецька, Лівинецька сільські дільничні, 11 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, 13 ФАПів виконали значні обсяги підготовчих робіт.

До початку опалювального сезону  заварено ємкість для води на котельні райлікарні,  перевірено системи теплопостачання в усіх медичних установах, завершено ремонт оглядових колодязів на мережах тепло-водо-постачання та дренажних на території райлікарні, здано на повірку газовий лічильник котельні райлікарні і  проплачено вартість придбання та установки до нього коректора газу. Для підтримки належного температурного режиму на  ФАПи в селах  Вартиківці, Середня Слобода, Бузовиця, Козиряни, Михайлівка, які обігріваються електроконвекторами,  додатково  завезено ще  по 2  тонни вугілля.

Разом з тим, тільки розпочато ремонт приміщень харчоблоку, де необхідно відремонтувати вентиляцію, каналізацію. Не вирішено  питання придбання більш потужного шафо - регуляторного пункту для котельні райлікарні.

Всього, на підготовку до роботи в зимових умовах закладів охорони здоров’я, витрачено кошти  в сумі  394,3  тис.грн.

         Готуються до роботи в осінньо-зимовий період і підприємства та організації, які обслуговують об’єкти соціально-культурної сфери.

         Філією ”Кельменецький райавтодор” для розчистки доріг від снігу підготовлено 1 роторний снігоочищувач, 2 бульдозери, 1 автогрейдер, 2 піскорозкидачі, 2 навантажувачі та 4 трактори з навісним обладнанням. На сьогоднішній день,  із запланованих 2000 куб.м піску та 200 тон солі для підсипки доріг, на випадок ожеледиці, на підприємстві   в наявності лише 25 тонн солі. Тут також відсутній десятиденний не зменшувальний запас паливно-мастильних матеріалів.

         Одним словом, у підготовці шляховиків до роботи в осінньо-зимовий період є значні проблеми.

Належним чином виконуються заходи щодо підготовки до роботи в зимових умовах  Кельменецькою дільницею ЧФДП ”Нафтогазмережі”. Тут забезпечено перевірку герметичності підземних газопроводів приладним методом контролю довжиною понад  20,15 км, відремонтовано 7 станцій катодного захисту, проведено ревізію та ремонт газового обладнання 17 ГРП, 24  ШРП та 9392 будинкових регуляторів тиску (РДГС-10, РДГД-20). Вирішено питання безперебійного постачання газу споживачам  по вул. Богуна райцентру  в час пікового навантаження. Пофарбовано 1500 п.м надземних газопроводів із запланованих 2000 п.м, проведено інвентаризацію всіх опалювальних газових приладів суб’єктів господарювання, які працюють з автоматикою безпеки.

Кельменецьким УГГ ВАТ ”Чернівцігаз” здійснено діагностику (обстеження) підвідних переходів газопроводів через автодороги довжиною 130 м. Зроблено ревізію та ремонт газового обладнання одного ГРП, 10- ти ШРП, 100 будинкових регуляторів тиску (РДГС-10 та РДГС-20),  32 газових засувок.

         До початку опалювального сезону ще необхідно завершити, в повному обсязі, перевірку димо - вентиляційних каналів 126 багатоповерхових житлових  будинків, де проживає 1244 абоненти, оскільки, відповідно до вимог Правил безпечного користування природним газом у побуті,  його подача жителям буде проводитись лише за умови наявності актів про технічну справність  димоходів та  вентиляційних шахт.

        Відповідно до затверджених заходів  здійснює підготовку до роботи в зимових умовах район електричних мереж. Підприємством виконано капітальний ремонт ліній  електропередач 10/0.4 кВ довжиною 43,1 км або 99 %  до потреби, відремонтовано  36 із 40 запланованих трансформаторних підстанцій 10/0,4 Кв,  виконано роботи по розчищенню трас :  ПЛ-10 кВ довжиною 42,3 км,  ПЛ-0.4 кВ – 144 км, що складає відповідно 61,1% та 64,5%  до завдання.

В РЕМ створено аварійний запас матеріалів на випадок загрози чи виникнення надзвичайних ситуацій на мережах електропостачання, що дасть змогу оперативно реагувати на них.

Майже завершив  підготовку до роботи в осінньо-зимовий період цех обслуговування споживачів  №6 Чернівецької дирекції УДППЗ ”Укрпошта”.

Із 26 об’єктів поштового зв’язку 17 - газифіковано. Завезено вугілля до відділень поштового зв’язку сіл  Бузовиця та Грушівці, а у ВПЗ сіл Козиряни та Михайлівка встановлено електрообігрівачі. Разом з тим, не вирішене до кінця питання  щодо газифікації ВПЗ сіл Подвір’ївка та Іванівці, не забезпечені твердим паливом поштове відділення в Вовчинці, Зеленій та   Кельменці – 1.

  Підготовка об’єктів соціально – культурного призначення району до роботи в осінньо - зимовий період  2010 - 2011 років  буде завершено до 15 жовтня.


Заступник голови  районної

         державної адміністрації                                         П. Залуцький

  • Автор:Заступник голови районної державної адміністрації П. Залуцький

Tеми