Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.09.2010 09:04

Звіт постійної комісії з питань гуманітарних, праці і соціального захисту населення  |  Інформації

У складі постійної комісії районної ради V скликання з питань  гуманітарних, праці і соціального захисту населення працює 12 депутатів, з яких 10 мають  вищу освіту, 2 середню спеціальну, у тому числі: 4 члени комісії – лікарі, 4- вчителі, 1 – бібліотекар бібліограф, 1 – товарознавець,  1 – агроном, 1 – хормейстер.

         Стосовно політичної приналежності:

         7 – НСНУ;

         2 – БЮТ;

         1 – партія Регіонів;

         1 – партія екологічного порятунку «ЕКО + 25»;

         1 – Соціалістична партія України.

 

         Зараз хочу зауважити, що таке політичне розмаїття не впливало на роботу комісії. На всіх засіданнях комісій панувала доброзичлива обстановка, питання розглядались принципово, приймались виважені рішення.

         Робота комісії  планується на рік та кожен квартал. При плануванні головна увага зверталася на стан справ в установах охорони здоров»я, освіти та культури.

         В обов’язковому порядку до плану роботи включалися питання за пропозиціями інших постійних комісій, депутатів районної ради, управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, виконавчого апарату районної ради.

            За звітній період відбулося 30 засідань, розглянуто 106 питань порядку денного з них: переукладання контрактів з окремими керівниками, про хід виконання програми кадрового забезпечення закладів освіти Кельменецького району, програми профілактики ВІЛ – інфекцій, лікування ВІЛ – інфікованих і хворих на СНІД в Кельменецькому районі, про хід виконання розвитку фізичної культури і спорту в Кельменецькому районі, про присвоєння звання «Почесний громадянин району» та інші.

         Також проаналізовано роботу виконкомів Бузовицької, Вороновицької, Комарівської сільських рад по забезпеченню соціального захисту, надання матеріальної допомоги малозабезпеченим категоріям  громадян.

         Перераховувати всі розглянуті  комісією питання немає сенсу, оскільки  76 з них розглядалися на сесіях і добре вам відомі.

         Активну участь в підготовці питань комісії та сесії брали депутати  Довгань Микола Олександрович, Карапчієвська Валентина Григорівна, Присакар Тетяна Олександрівна, Толошняк Валентина Володимирівна, Личук Микола Ярославович, Гончарюк Галина Павлівна та власне й решта членів комісії.

         Постійна комісія  в своїй роботі співпрацювала з відділом з питань управління об»єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища району, приватизації об»єктів комунальної власності виконавчого апарату районної ради (Світла Людмила Вікторівна), з відділом освіти, з відділом у справах неповнолітніх, відділом у справах сім»ї, молоді та спорту райдержадміністрації, (начальники М.Довгань, І. Комерзан, Л. Раренко).

         В засіданнях комісії неодноразово брали участь в плані надання допомоги і контролю, голова районної ради Дєдов В»ячеслав Ілліч, заступник голови районної ради Чалапчій Юрій Корнійович.

         До питань розглянутих  комісією прийняті відповідні висновки (пропозиції) із зазначенням термінів виконання і відповідальних виконавців.

         Зауважень до стилю і методів роботи комісії з боку керівництва районної ради та депутатського корпусу у звітному періоді не було.

 

 

 

 

 

 

 

Голова комісії                                       В. Секрета

  • Автор:А.Накай
  • Джерело: районна рада

Tеми