Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

10.09.2010 10:43

Вшанували підприємців. |  День для святкування

Минулої суботи підприємців Кельменеччини в районному Будинку народної творчості та дозвілля гарно вшанували з нагоди професійного свята.

Запам’ятався оригінальний, прекрасний і хвилюючий сценарій свята, так майстерно написаний і вишукано втілений у життя Тетяною Шараговою.

Гарна, милозвучна українська мова, приємна усмішка на устах, чарівний пісенний голос ведучої органічно перепліталися з офіційними промовами керівників району та виступами аматорів художньої самодіяльності.

А вітали і нагороджували підприємців Дмитро Власов, В’ячеслав Дєдов, Орися Волканеско, Валентин Твердохліб, Алла Черна, Людмила Ферфецька.

За підсумками районного конкурсу «Кращий підприємець року» в  різних номінаціях переможцям вручали почесні грамоти, дарували квіти, величали віршованими рядками, чарували музичними номерами. Пісенний вернісаж упродовж всього святкового розмаїття був зустрінутий тривалими оплесками.

Та особливо приємно було, коли до мікрофона підійшов селищний голова Валентин Твердохліб. Він про кожну людину сказав доброзичливе, гарне слово, виділив кожного як особистість, наголосив, що ці підприємці не просто вболівають за рідні Кельменці, а й дбають про своє рідне містечко, дорожать ближніми, йдуть назустріч людям.

А ще у змістовний сценарій гарно вписалися прізвища молодих підприємців, які відкрили власну справу, прагнуть внести в бізнес нове, неординарне, цікаве, перерости у своїй майстерності старших і досвідчених, поєднати красиве і корисне, зручне і вигідне.

Відокремлено було і список людей, для яких підприємництво стало сімейною спільною справою, які взяли на себе відповідальність не тільки за добробут своєї сім’ї, а й добробут жителів Кельменеччини.

Згадано було також і підприємців, які одним з перших розпочинали бізнес на Кельменеччині.

Великі гарні вишукані квіткові композиції увінчали вересневих іменинників.

Допомагали Тетяні Шараговій у проведенні свята Тетяна Верещинська, Юлія Паламар, Олександр Лупашко з колективом музикантів та інші.

Побільше би таких свят для підприємців. Гарно ж як було!

  • Автор:Т. Романюк
  • Джерело: газета "Рідне слово"

Tеми