Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

02.09.2010 16:59

Схід села. |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Ніби вчора проводилися вибори місцевих рад. А вже позаду залишається четвертий рік роботи. Розпочинається підготовка до наступних виборів. Отож настала пора звітів. Що зроблено?

Важливий цей момент, якщо у Бузовицю на звіт перед громадою тамтешнього сільського голови М.Г. Ковальчука поспішали голова районної ради В.І. Дєдов та голова райдержадміністрації Д.В. Власов, начальник управління агропромислового розвитку В.Б. Бабинчук.

М.Г. Ковальчуку найбільше запам’яталося,  як на посаді голови організував першу добру справу – газифікацію дитячого садка, коли громадою зібрали гроші. Сьогодні ж йому приємно, та й керівники району це відзначили, що саме Бузовицький дошкільний навчальний заклад визнаний кращим у районі. Зробили перекриття даху, підвели холодну і гарячу воду, працює каналізація, мають свій спортзал, придбали білизну, посуд.

- Ще якби наш садок працював не сезонно, а цілорічно, - вголос висловила побажання завідувачка Т.М. Бригуневич, чий виступ став насамперед подякою сільському голові та інвестору В.І. Недільському.

Віктору Івановичу, безперечно, було приємно, що очолювана ним фірма не лише орендує землі, а й працює на те, аби його рідна Бузовиця з кожним роком ставала кращою. Бо і на садок, і на школу (директор Н.Д. Марчук також у своєму виступі висловлювала вдячність) В.І. Недільський не скупиться спонсорською допомогою. Так само, як і на ремонт сільських вулиць. Перед зборами спеціально проїхався усіма сільськими вулицями, аби визначитися, куди в першу чергу завозити щебінь, якого вже доставили у село більше двохсот машин.

Дай Боже, кожному селу такого Віктора, - жартома зауважив у своєму виступі В.І. Дєдов.

М.Г. Ковальчук відзначив добру роботу голів вуличних комітетів В.Т. Захлівняка та І.М. Ялового.

Звітував він і про відкриття цвинтаря, стоматологічного кабінету, ремонту ФАПу. Запевнив у тому, що  в селі залишиться поштове відділення і ощадкаса. І за все це дякував громаді – за розуміння і підтримку.

Громада схвально зустріла пропозицію Д.В. Власова про те, аби взяти участь в одній з програм, коли інвестор, скажімо, із передбачуваних ста тисяч гривень вносить вісімдесят тисяч, а громада – двадцять. У даному випадку – десять буде виділено з районного бюджету.

  • Автор:Василь Кривий
  • Джерело: Газета «Рідне слово»

Tеми