Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

21.08.2010 08:44

Мінеральна вода «КІТРОСЬКА»: є пробна партія! |  Інформації

Спека, а також і цьогорічний паводок, зумовили попит на воду, особливо на питну. Не кожен має можливість споживати джерельну воду, тим паче подорожуючи. Отже, мінеральні води в заводській тарі нині найдоступніші і найпопулярніші. Ще років 10-15 тому в нашому районі функціонувало п’ять цехів з виробництва мінеральної води. Нині реконструйовано тільки один – в с. Оселівці. Нещодавно, після кількарічної перерви «Кітроська» знову з’явилася на прилавках окремих магазинів району.

Новим власником здійснено реконструкцію з технічним переоснащенням, отримано ліцензію на користування надрами та випущено пробну партію води. Тому вона потрапила тільки в окремі магазини.

«Кітроська» завоювала споживчий ринок не тільки в районі, але й у Чернівцях ще у 90-х роках своїми смаковими якостями та лікувальними властивостями. Її рекомендують застосовувати при хронічних гастритах з нормальною та підвищеною секторною функцією шлунку, хронічних захворюваннях печінки і жовчовивідних шляхів, гепатитах, холециститах та інших хворобах.

Названа вода є в наявності на гуртовому ринку (власник В. Горобієвський) та в гуртові «Трон» (власник Г.Тимінський). У даний час ведуться домовленості щодо відновлення подібного цеху  в с. Іванівці. Тому органи виконавчої влади ведуть пошуки інвесторів для відновлення роботи решти цехів у районі.

  • Джерело: районна рада

Tеми