Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

20.08.2010 14:50

Привітання голови районної державної адміністрації Д.Власова та голови районної ради В.Дєдова до Дня незалежності. |  День для святкування

24 серпня український народ відзначатиме День незалежності – одну із тих дат, яка народилася в результаті загальнонаціонального волевиявлення, виросла з віковічної мрії багатьох поколінь, об’єднала мільйони людей, перетворивши населення на народ, а територію на державу.

19 років тому незалежна Україна постала рівною серед рівних поміж країн світового співтовариства, вона впевнено йде шляхом поступальних політичних та економічних реформ.

Саме нам судилося стати учасниками творення української державності, тому саме від нас залежить, якою бути нашій державі, як житимуть наші діти, онуки й правнуки.

Від імені районної державної адміністрації та районної ради щиро вітаємо вас з нагоди визначного національного свята - Дня незалежності України.

Бажаємо міцного здоров’я, щастя, успіхів у праці на благо нашої держави. Нехай не міліє  джерело нашої віри, надії й любові до рідної землі.

 

 

Голова районної державної                       Голова районної ради

адміністрації Д.Власов                                            В.Дєдов

 

  • Джерело: районна рада

Tеми