Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

27.07.2010 10:50

Зміни для підприємців: обговорення та втілення. Зміни для підприємців: обговорення та втілення. |  Повідомлення Пенсійного фонду

26 липня поточного року в районній державній адміністрації відбулося засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва, на якому розглядалося питання доплати суб»єктами підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування, до мінімального страхового внеску. Необхідність сплачувати страхові внески в повному обсязі – це є виконання вимог чинного законодавства в зв»язку з ухваленими змінами до Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування».

         Інформувала присутніх начальник управління Пенсійного фонду України в районі Т.О.Присакар. В обговоренні даного питання взяли участь представники від управління економіки та фінуправління райдержадміністрації. голова районної галузевої ради підприємців Ганжелюк В.І., голова районної ради підприємців в сфері торгівлі та послуг Черна А.О., директор районного фонду підтримки підприємництва Горобієвський В.О., приватні підприємці Тимінська М.С., Чекмак Н.М., Равлюк В.П.

         Втілення  даної норми законодавства сприятиме значному збільшенню надходжень у бюджет Пенсійного фонду України та забезпечить дотримання роботодавцями трудового законодавства щодо мінімальних гарантій в оплаті праці найманих працівників.

 

  • Автор:Л.М.Сокульська Заступник начальника управління, начальник відділу обліку надходження платежів

Tеми