Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.07.2010 12:14

У ПОЛІ ЗОРУ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ОБ’ЄКТИ СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Йде підготовка об’єктів соціального призначення до зимового періоду. Це питання знаходиться на контролі влади. У вівторок, 6-ого липня, голова районної державної адміністрації Дмитро Власов та голова районної ради В’ячеслав Дєдов зустрілися з головою територіальної громади сіл Грушівці та Нагоряни Олександром Панкевичем. Обговорювалося питання ремонту дитячого садка у Грушівцях та ремонту клубу у Нагорянах. 

Щодо Грушовецького дитячого садка, то ще минулого року там проведено газ, водопровід. Нині перекривають дах і завезли нові меблі.

 Досить великий об’єм робіт заплановано в Нагорянському сільському клубі. Будівля потребує капітального ремонту. Це питання піднімалося і на сході села, в якому взяв участь і голова районної ради В’ячеслав Дєдов. Нині винайдено кошти з місцевого бюджету, що дало можливість розпочати ремонт приміщення і будівництво нових пічних грубок, встановлення нової огорожі, озеленення клубного подвір’я.

Як зазначив голова районної ради В’ячеслав Дєдов, питання належного стану об’єктів соціального значення, що є власністю територіальних громад району – шкіл, відділень лікарні, дитячих садків, клубних установ, - завжди знаходиться у полі зору місцевої влади, зокрема депутатів та постійно-діючих комісій. Звичайно, говорить голова районної ради, бюджет району обмежений. В районі ще багато об’єктів, які потребують  великих капіталовкладень. Враховуюче це, постійно-діючими комісіями були підготовлені і прийняті сесією районної ради звернення до обласної державної адміністрації та обласної ради про включення до інвестиційних проектів реконструкції хірургічного, терапевтичного відділень, приймального покою рай лікарні, перекриття даху та заміна вікон Кельменецької школи, добудова школи в Мошанці і будівництво школи в Ленківцях та інші. На думку В’ячеслава Дєдова, бажано в села  виїжджати не лише представникам районної влади, а і проводити виїзні засідання комісій безпосередньо на місцях, і, звичайно, посилити контроль за виконанням рішень сесій райради, а депутатам надавати більше конкретних пропозицій щодо розвитку господарського будівництва.

Питання підготовки об’єктів району до зимового періоду розглядатиметься на колегії районної державної адміністрації та постійно-діючій комісії з селищним та сільськими головами. Найближчим часом голова районної державної адміністрації Дмитро Власов та голова районної ради В’ячеслав Дєдов планують навідатися і до інших територіальних громад району.

 

  • Автор:Любов СТРЕЛЬЧУК

Tеми