Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.07.2010 11:58

Призначення пенсії при втрачених документах |  Повідомлення Пенсійного фонду

Багато жителів району, виходячи на пенсію, зіштовхуються з проблемою підтвердження заробітної плати для обчислення пенсії, якщо документи про її нарахування втрачені.

         За Порядком подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов»язкове державне пенсійне страхування» до заяви про призначення чи перерахунок пенсії додається довідка про заробітну плату за будь-які 60 календарних місяців роботи до 01.07.2000 р., а починаючи з 01.07.2000 р. – індивідуальні відомості про застраховану особу надаються відділом персоніфікованого обліку.

         Довідка про заробітну плату (дохід) особи видається на підставі особових рахунків, платіжних відомостей інших документів про нараховану та сплачену заробітну плату підприємством, установою чи організацією, де працювала особа. Якщо такі підприємства, установи, організації ліквідовані або припинили своє існування з інших причин, то довідки про заробітну плату видаються правонаступником цих підприємств, установ чи організацій або державними архівними установами.

         Встановлення заробітку для обчислення пенсії на підставі показань свідків не допускається. Виписка зі штатного розпису про посадовий оклад, профспілкові квитки, квитки партій та рухів, громадських об»єднань не можуть служити документами, що засвідчують фактичний заробіток для обчислення розміру пенсії.

         Однак, на жаль, досить часто особові рахунки, платіжні відомості та інші документи про нараховану та сплачену заробітну плату втрачаються.

         У такому випадку питання підтвердження заробітку для обчислення пенсії вирішуються у Порядку, затвердженому постановою КМУ від 5 липня 2006 р. №919.

         Для цього слід довідкою роботодавця, правонаступника або відповідальної архівної установи підтвердити відсутність документів про нарахування та виплату заробітної плати (доходу), а також час та причини, що призвели до втрати таких документів.

         Цей Порядок застосовується для підтвердження заробітку лише за період до 1 липня 2000 р. При цьому заробітна плата (дохід) для обчислення пенсії за період з 1 січня 1998 р. визначається за даними Державного реєстру фізичних осіб – платників податків та інших обов»язкових платежів.

         А за період до 1 січня 1998 р. та при відсутності даних у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та інших обов»язкових платежів заробітна плата (дохід) застрахованої особи за кожний місяць страхового стажу, який враховується при обчисленні пенсії, визначається залежно від того, чи існує підприємство (чи його правонаступник) чи на час звернення за призначення чи перерахунком пенсії воно вже ліквідоване без визначення правонаступника.

         Розглянемо випадок, коли підприємство, установу, організацію ліквідовано, а документи до органу вищого рівня або архівним установам не передано.

         У цій ситуації заробітна плата (дохід) застрахованої особи за кожний місяць страхового стажу, який враховується при обчисленні пенсії, визначається виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) за відповідною або аналогічною професією (посадою) у відповідній галузі (системі), за календарний рік, що передує року, з якого призначено (перераховано) пенсію, або виходячи з мінімально гарантованої зазначеної тарифної ставки (посадового окладу), передбаченої галузевою угодою.

         Таку довідку про заробітну плату виходячи з місячної тарифної ставки (посадового окладу) за відповідною або аналогічною професією (посадою) видає управління праці та соціального захисту населення, а при відсутності в такому управлінні зазначених відомостей – Мінпраці.

         За наявності підприємства, установи, організації, де працювала особа, або їх правонаступника заробітна плата визначається виходячи з розміру середньої заробітної плати за відповідною професією (посадою) на такому підприємстві, в установі, організації, що склалася у кожному місяці роботи, за який втрачено документи про нарахування та виплату заробітної плати (доходу).

         При відсутності на підприємстві, в установі, організації або в їх правонаступника відповідної професії (посади) заробітна плата визначається з розміру середньої заробітної плати за аналогічною професією (посадою) на такому підприємстві, в установі, організації або в їх правонаступника.

         Довідка про середню заробітну плату за відповідною або аналогічною їй професією (посадою) надається підприємством, установою, організацією, де працює (працювала) особа, або їх правонаступником.

         За бажанням особи при визначенні заробітної плати для обчислення пенсії може бути врахована мінімальна заробітна плата за відповідний період.

 

  • Автор:Р.Білобрицька заступник начальника, начальник відділу пенсійного забезпечення

Tеми