Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

23.07.2010 11:53

Від питань правопорядку – до соціальних. |  Законність і правопорядок

Нещодавно селищний та сільські голови, а також керівники окремих державних служб району брали участь у черговій постійно діючій нараді, за безпосередньої участі керівництва району.

Засідання проводили перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Карапчієвська, заступник голови райдержадміністрації Петро За луцький та керуюча справами районної ради Людмила Світла. На розгляд присутніх виносилося одинадцять актуальних питань, серед яких найжвавіше обговорення викликали питання активізації взаємодії громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону з райвідділом УМВС України в Чернівецькій області, (адже спостерігається ріст злочинності), виконання місцевих бюджетів за І півріччя, здійснення заходів щодо недопущення інфекційних захворювань людей і тварин, діяльності молодіжних кафе і барів та інше.

На нараді наголошувалося, зокрема, на необхідності проведення сільськими радами в належний стан кімнат громадського порядку, впорядкування діяльності молодіжних кафе і барів, які працюють з порушеннями (аж до розірвання з ними угоди оренди), контролю за протипожежною безпекою на орендованих землях під час жнив, контролю за дезінфекцією криниць, впорядкування скотомогильників та знешкодження бродячих тварин тощо.

Прозвучали також інформації про підготовку району до 70 – річчя утворення нашої області, яке відзначатиметься 7-8 серпня, про порядок надання пільг багатодітним сім’ям згідно Закону України «Про охорону дитинства» та про порядок влаштування одиноких непрацездатних громадян до стаціонарного відділення постійно та тимчасового перебування Кельменецького територіального центру, яке знаходиться у Ленківцях і є одним з кращих в області. Йшлося також і про активізацію інформування сільськими радами про діяльність громад через Інтернет. 

  • Автор:Сніжана Андрущак
  • Джерело: Газета «Рідне слово»

Tеми