Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.07.2010 09:30

Влада повинна оперативно і предметно реагувати на критичні публікації у засобах масової інформації. |  Громадське життя

Прем’єр-міністр України М. Азаров заявляє про необхідність зобов’язати владу оперативно і предметно реагувати на критичні публікації у засобах масової інформації. Про це глава уряду заявив під час засідання секретаріату Національної спілки журналістів, на яке він був запрошений.

За його словами, уряд абсолютно відкритий до критики, але ця критика повинна бути об’єктивною, а факти, висвітлені в публікації, перевіреними.

М. Азаров підкреслив, що уряд постійно реагує на критичні зауваження журналістів: «Будь-яка публікація, якщо вона професійна, якщо вона підготовлена виходячи з патріотичної і громадянської позицій, то, безумовно, ми на неї реагуватимемо і щодо неї однозначно вживатимуться заходи».

На думку Прем’єр-міністра, потрібно вибудувати систему реагування і контролю на всіх рівнях влади: «Ми напрацюємо відповідну постанову і зобов’яжемо реагувати на критику будь-якого засобу масової інформації… Якщо там викладена правда, якщо там містяться факти, на які потрібно реагувати, то ми примусимо владу реагувати. Ми розробимо систему, при якій влада буде на це реагувати».

Водночас М. Азаров засудив так звану «замовну» журналістику, яка за гроші реалізує «чорний піар», дискредитує та обливає брудом: «Це що, свобода слова чи порушення прав людини?».

Глава уряду виступає за розвиток в Україні незалежних засобів масової інформації. За його словами, Кабінет Міністрів готовий створювати умови для розвитку свободи слова в Україні. Він закликав Національну спілку журналістів разом з урядом розробити механізми, які краще захищатимуть свободу слова і водночас перешкоджатимуть появі неправдивих замовних матеріалів: «Треба разом думати, як в країні створити можливості для розвитку свободи слова, для свободи друку, і як розставити хоча б елементарні запобіжники для поширення брехні. Як зробити так, щоб в Україні з’явилися реальні незалежні ЗМІ» (Урядовий портал (www.kmu.gov.ua). – 2010. – 16.07).

 

  • Автор:(Урядовий портал (www.kmu.gov.ua). – 2010. – 16.07).
  • Джерело: (Урядовий портал (www.kmu.gov.ua). – 2010. – 16.07).

Tеми