Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

22.07.2010 08:37

Приймаємо новий Податковий кодекс |  Політика

На сьогодні до проекту Податкового кодексу подано 5060 поправок як від представників опозиції, так і від членів коаліції та Президента.

Про це заявив заступник голови парламентського Комітету з питань податкової і митної політики М. Катеринчук. «Якщо їх надрукувати у вигляді таблиці, як передбачено Регламентом парламенту, то на виході ми отримаємо документ, який налічуватиме близько 5–6 тис. сторінок. Така кількість поправок говорить сама за себе», – вважає М. Катеринчук.

При цьому депутат зазначає, що швидко розглянути всі зауваження просто неможливо. «Мені не зовсім зрозуміло, яким чином можна розглянути всі ці поправки. Переважна більшість зауважень запропонована саме представниками від більшості і влади, і звичайно, що вони намагатимуться їх врахувати до другого читання. Проте, якщо порахувати скільки для цього потрібно часу, то це буде не один день безперервної роботи. І тут питання не в тому, чи зможемо ми це зробити фізично, чи ні. Суть в іншому – яка це буде податкова реформа? Адже проект Податкового кодексу Азарова – Тігіпка взагалі не передбачає жодної реформи в системі оподаткування. Він фактично консервує існуючу модель і дає необмежені права податковому інспекторові, чим останній користуватиметься, звичайно, не на користь підприємця. Отже, зареєстрований мною проект Постанови (реєстр. № 6509/П1 від 30.06.2010) про відхилення законопроекту є абсолютно логічним», – заявив М. Катеринчук (Главред (www.glavred.info). – 2010. – 19.07).

  • Автор:(Главред (www.glavred.info). – 2010. – 19.07).
  • Джерело: (Главред (www.glavred.info). – 2010. – 19.07).

Tеми