Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

19.07.2010 10:14

7 серпня Чернівецька область відзначатиме 70-річчя з дня свого заснування. |  Діяльність органів місцевого самоврядування

З нагоди ювілею у краї планується проведення низки заходів, зокрема на Кельменеччині.

Згідно спільного розпорядження голів районної державної адміністрації та районної ради створено Організаційний комітет з підготовки та відзначення 70-ої річниці Чернівецької області, до якого увійшли: голова районної державної адміністрації  Дмитро Власов, голова районної ради В’ячеслав Дєдов, перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Карапчієвська, керівники установ, організацій району та структурних підрозділів райдержадміністрації.

У четвер 08 липня відбулося перше засідання Організаційного комітету. На засіданні обговорювався план заходів з підготовки до святкування 70-річчя Чернівецької області.

Голова районної державної адміністрації Дмитро Власов перш за все наголосив на необхідності упорядкування населених пунктів району та місць масового відпочинку, доручивши цю справу селищному та сільським головам.

Відділу культури та туризму районної державної адміністрації доручено забезпечити проведення в населених пунктах району урочистих заходів, святкових концертів; організувати урочисті зустрічі з ровесниками області. Керівникам бібліотечних установ покладено завдання оформити в бібліотеках району цикл виставок-рекомендацій: «Рідна земля – земля світла, любові і добра». Управлінню освіти райдержадміністрації доручено організувати виставку фоторобіт гуртківців Дитячо-юнацького центру «Ти моя єдина Буковино!». Директорам шкіл району – провести конкурс внутрішнього і зовнішнього озеленення навчальних закладів.

В рамках святкування 70-річчя Чернівецької області заплановано сприяти залученню учнівської молоді до участі у Всеукраїнських акціях «За чисте довкілля», «Плекаємо сад», «Парад квітів біля школи», «Рідній школі на згадку». Та провести цикл літературних уікендів до ювілеїв буковинських митців Михайла Ткача, Анатолія Добрянського, Миколи Палагути, Параски Амбросій, Богдана Гури, Ірини     Сухарєвої: «Скарбниця талантів землі буковинської».

Святкування 70-річчя з дня створення Чернівецької області не обмежиться рамками лише однієї дати. Голова обласної державної адміністрації Михайло Папієв запропонував обрати гаслом року: «2010 рік – рік 70-річчя області». Він також вважає, що до цієї дати в область потрібно залучити додаткове фінансування та завершити добудову низки соціальних проектів.

Щодо Кельменеччини, то, як повідомив на засіданні Організаційного комітету голова районної державної адміністрації Дмитро Власов, до 70-річчя Чернівецької області заплановано здача в експлуатацію фельдшерсько-акушерського пункту в селі Вороновиця. Крім цього  буде профінансовано  проведення капітальних та поточних ремонтів ще 8 об′єктів району.

  • Автор:Л.Стрельчук, в.о. головного редактора редакції районного радіомовлення

Tеми