Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.06.2010 09:54

У таборі «Романтик» |  Освіта

Хоча навчальний процес у школах завершився, але учні продовжують відвідувати ці заклади – як вихованці пришкільних таборів з денним у них перебуванням.

Такий табір – «Романтик» - другий тиждень діє у Росошанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (начальник – С.В. Комерзан, заступник – Л.С. Мітітюк-Камінська). Його діяльність опирається на детально розроблений план виховної роботи в цілому по табору і на його базі – по окремих загонах. Кожний день має своє призначення. Наприклад, 1 червня проходив як «День захисту дітей», 2 – «День казки», 4 – «День мистецтва», 6 – «День туриста», 7 – «День спорту». І так аж до 13 червня. Коли відбудеться закриття табору.

Протягом цього періоду відбувались різні заходи: екскурсії, конкурси, ігри, походи, концерти, естафети, турніри, диспути, вікторини, де школярі мали можливість проявити себе в ігровій, неофіційній формі, щоб позмагатись у конкурсах зачісок, малюнків на асфальті, виробів із паперу, знавців правил дорожнього руху, походах по рідній місцевості.

Своєрідно був відзначений Міжнародний день захисту дітей, коли вихованці табору самі для себе зробили святковий концерт, продовживши його дискотекою. Всіх їх привітала й сільський голова С.В. Кучейник, яка вручила солодкий подарунок. А на «День мистецтва» перед загонами табору та гостями – учнями Новоселицької школи – продемонстрували свою майстерність члени агітаційно - художньої бригади «Терра - плюс», недавні лауреати Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти.

Ось так змістовно і весело проводять свій час вихованці табору «Романтик». Ще трохи і для всіх них розпочнеться радісна пора – канікули, з новими враженнями, відкриттями, несподіваними зустрічами.

 

 

 

 

  • Автор:Василь Момотюк
  • Джерело: Газета «Рідне слово»

Tеми