Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

29.04.2010 14:12

Справи партійні. Знову проголосували за Дєдова. |  Політика

21 квітня відбулася звітно-виборна конференція Кельменецької районної організації політичної партії «ВО»БАТЬКІВЩИНА».

В роботі конференції взяли участь 39 делегатів від первинних організацій. Також були запрошені депутати обласної ради Дмитро Погоріловський, Василь Беженар, Анатолій Жураковський і керівник виконавчого секретаріату Чернівецької обласної організації партії Сільвія Віщук.

Конференція розпочалася з виступу голови районної партійної організації В’ячеслава Дєдова, який звітував про діяльність бюро Кельменецької партійної організації за звітний період.

У його доповіді було відзначено активність первинних партійних організацій по втіленню в життя програмних засад політичної партії «ВО» Батьківщина»: робота стала більш конкретною, особливо у співпраці з громадянами. Більшість партійних груп активно працювали на закріплених дільницях, вивчаючи і вирішуючи ті чи інші питання, що хвилюють населення. Позитивним моментом є і те, що з початку року до районної організації вступило 88 жителів Кельменеччини. Це - активні, ідейні та віддані справі партії люди. Саме такі, наголосив Дєдов, з якими можна працювати над вирішенням поставлених завдань. Одним з важливих моментів у діяльності районної організації, вважає він, є вчасне реагування на найважливіші соціально-економічні проблеми, зокрема, запровадження постійно діючої прямої телефонної лінії.

Окремо В’ячеслав Дєдов зупинився на роботі депутатів районної ради від «ВО»БАТЬКІВЩИНА» і депутатських фракцій. Їм доводиться вирішувати чимало насущних проблем на своїх виборчих округах. При цьому відзначив активну участь у сесіях районної ради членів фракцій БЮТ Яни Лопатко, Віктора Ілаша, Віктора Кувіли, Василя Горбатюка, зокрема в засіданнях постійної комісії з питань агропромислового комплексу та земельних відносин. Щодо діяльності депутатських фракцій, то вона ведеться відповідно до вимог чинного законодавства та Положення про депутатські фракції. Щоправда, на думку В’ячеслава Дєдова, бракує гласності. Хотілося б частіше читати на сторінках районної газети про виконання народними обранцями своїх депутатських повноважень. Сподівається на ефективну і цілеспрямовану ідейно-політичну роботу членів партії серед громадян, активність у вирішенні побутових проблем жителів району.

Також були заслухані звіти ревізійної комісії і голови депутатської фракції Яни Лопатко. Відбулися вибори голови районної партійної організації «ВО» Батьківщина. Всі делегати одноголосно проголосували за В’ячеслава Дєдова.

  • Автор:Л. СТРЕЛЬЧУК
  • Джерело: районна газета "Рідне слово"

Tеми