Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

16.04.2010 11:58

МІСЦЕВІ БЮДЖЕТИ У І КВАРТАЛІ: НАДХОДЖЕННЯ ЗМЕНШИЛИСЯ. |  Різне

      14 квітня відбулася чергова постійно діюча нарада з селищним та сільськими головами. Цього разу зібрання, яке проводили голова РДА П.Г.Телешман і голова районної ради В.І.Дєдов,  обговорило питання про хід проведення весняного місячника санітарної очистки і благоустрою, про стан виконання місцевих бюджетів у І кварталі й завдання про їх формуванню і виконанню у 2010 році, про підготовку до 65 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні, а також про прикордонний режим і контрольоване прикордоння у світлі урядових постанов та розпоряджень голови ОДА.
       З першого питання присутніх інформував перший заступник голови РДА Д.В.Власов, з другого - начальник фінуправління М.М.Карапчієвська, з третього - заступник голови РДА В.С.Якубенко, з четвертого - в.о. начальника відділу прикордонної служби "Кельменці" В.В.Процюк. Крім того , на нараді виступили також в.о. головного санітарного лікаря району Н.Ю.Кривов"яза і начальник відділу Держкомзему в Кельменецькому районі Б.І Пилипчук.
        Щодо санітарного стану і благоустрою,  говорив Д.В.Власов, то тут ще багато треба зробити, причому в стислі строки й залучивши до цього максимальне число громадян, трудових колективів, інвесторів. Особливої уваги потребують дороги населених пунктів, надто ж - другорядні, ліквідація стихійних смітників, озеленення територій. Одним словом, багато роботи зроблено, але й "підсніжників" багато залишилися.
         Позиція райСЕС , озвучена Н.Ю. Кривов"язою, не змінилася: стихійних смітників не ліквідовано в жодному селі, лише 2 - 3 сільські голови заставляють людей прибирати їх, всі інші - воліють з ними не сваритися.
          В.І.Дєдов запропонував звернути увагу на дезінфекцію криниць і об"єднання зусиль громад, санепідемстанції і дільничних інспекторів міліції у наведенні порядку, а П.Г.Телешман нагадав про необхідність озеленення територій. Що стосується виконання доходів місцевих бюджетів, то їх виконання у І кварталі зменшено. Основною причиною невиконання плану по загальному фонду районного бюджету є зменшення надходжень по податку на доходи з фізичних осіб та обмеження фінансування на захищені статті.
           Менше коштів, ніж торік, надійшло до сільських і селищного бюджетів. Із 24 сільських бюджетів доходи до загального фонду за перший квартал виконали лише 19 сільрад, 5 сільрад - Дністрівська, Ленковецька, Мошанецька, Нелиповецька і Бабинська - не виконали. Не справилася із планом виконання доходів і Кельменецька селищна рада.
           П.Г.Телешман нагадав сільським головам , що питанням наповнення бюджету треба займатися "з ранку до вечора", бо це їх головне завдання, а В.І. Дєдов запропонував частіше виносити питання бюджету на засідання виконкомів і більше аналізувати їх виконання разом із бухгалтеріями рад.
            Про основні заходи (буквально по пунктах), які треба провести, готуючись до 65 - річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, розповів В.С.Якубенко.
             Про високі вимоги до прикордонних зон, особливо тих територій, які охороняє відділ прикордонної служби "Кельменці" , говорив В.В.Процюк. Деякі зних (про 150 метрову резервну зону, наприклад) стали несподіванкою для присутніх у залі, Зібрання дійшло згоди, що належний санітарний стан у прикордонних селах можна забезпечити лише спільними зусиллями прикордонників, митників і сільських рад. З цього приводу свої пропозиції зробили Вартиковецький і Росошанівський сільські голови В.А.Дрогобецькі та С.В.Кучейник.
        
  • Автор:В.Твердохліб
  • Джерело: районна газета "Рідне слово"

Tеми