Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

08.04.2010 13:13

ВЕСНЯНИЙ ПРИЗОВ - 2010 |  Патріотична робота

         З 1 квітня по 31 травня 2010 року у Кельменецькому районі проводиться весняний призов громадян України на строкову військову службу.
          Саме 1 квітня 2010 року з Кельменецького району на Чернівецький обласний збірний пункт (м.Кіцмань) були відправлені 36 призовників. З цієї нагоди в день відправки у військовому комісаріаті був проведений урочистий мітинг, в якому брали участь заступник голови Кельменецької районної державної адміністрації В.С.Якубенко, представник районної державної адміністрації - колишній військовий комісар Кельменецького районного військового комісаріату В.О.Дворак, представники засобів масової інформації району, батьки і родичі призовників.
            Всього станом на 1 квітня 2010 року на районну медичну комісію викликалось 180 осіб, із них визнані придатними до військової служби  - 36 осіб, визнані непридатними за станом здоров"я - 35 осіб, надано відстрочки від призову з різних причин - 62 особам, були раніше засуджені та не підлягають призову на строкову військову службу - 14 осіб, досягли 25 річного віку - 16 осіб, направлені для проходження альтернативної невійськової служби - 2 особи, не призиваються з інших причин - 15 осіб.
             Залишається проблемним питання неявки на медичну і призовну комісії району призовників, які прибули з інших районів і міст та не з"явилися у військовий комісаріат для взяття на військовий облік.
              З цього приводу хотілося б зауважити, що громадяни україни віком від 18 до 25 років, які проживають на території Кельменецького району , зобов"язані до 16 квітня 2010 року з"явитися до Кельменецько-Сокирянського об"єднаного районного військового комісаріату  за адресою: смт Кельменці, вул. Чорновола, 1 для проходження медичної комісії.
              Керівники підприємств, організацій, установ, навчальних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, сільські голови зобов"язані забезпечити своєчасне прибуття громадян призовного віку на призовну дільницю військового комісаріату.
               Якщо за будь-яких обставин повістка призовнику не надійшла, він зобов"язаний з"явитися у військовий комісаріат у десятиденний термін з дня початку призову.
                Призовники, які змінили місце проживання, зобов"язані в семиденний термін прибути до військового комісаріату за місцем проживання для постановки на військовий облік.
                 У разі неявки призовника без поважних причин або умисне ухилення його від призову на строкову військову службу, він несе відповідальність , установлену адміністративним і кримінальним кодексами України.
                 Принагідно повідомляю, що громадяни призовного віку, а також військовозобов"язані, які не перебувають на обліку в Кельменецько-Сокирянському ОРВК, віком до 40 років на добровільних засадах можуть бути прийняті на військову службу за контрактом. За додатковою інформацією звертатись у військовий комісаріат за вказаною адресою до інструктора 168 територіального центру комплектування прапорщика Руслана Леонідовича Шваба.
  • Автор:О.Зайончик, військовий комісар Кельменецько-Сокирянського об"єднаного районного військового комісаріату
  • Джерело: районна газета "Рідне слово"

Tеми