Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

24.03.2010 15:20

ПОСТІЙНО-ДІЮЧА НАРАДА З СЕЛИЩНИМ ТА СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ. |  Різне

           Сьогодні в сесійній залі районної ради відбулася постійно-діюча нарада з селищним та сільськими головами, яку спільно провели голова райдержадміністрації П.Телешман і голова районної ради В.Дєдов. З інформацією про хід проведення весняного місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів перед присутніми  виступив перший заступник голови райдержадміністрації Д.Власов. За результатами обговорення питання керівникам органів місцевого самоврядування рекомендовано посилити контроль за санітарним станом на підлеглих територіях, особисто очолити роботи по ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, очистці від сміття придорожних смуг, а також забезпечити хлорування громадських криниць.
           Про хід виконання заходів з ліквідації наслідків захворювання на трихінельоз в селі Комарів керівників територіальних громад проінформували головний лікар управління ветеринарної медицини в Кельменецькому районі В.Кувіла, виконуюча обов"зки головного санітарного лікаря Н.Кривов"яза та інспектор дозвільної системи РВ УМВС України в Чернівецькій області В.Урсул.
            Начальник управління економіки райдержадміністрації О.Волканеско роз"яснила присутнім окремі положення Закону України від 21.01.2010 року №1824-6 щодо обмеження споживання і реалізації пива, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів.
             На нараді також підведено підсумки роботи селищної та сільських рад району за 2009 рік. На основі висновків управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, районних служб перше місце присуджено Бабинській сільській раді  (сільський голова А.Бодянчук, секретар ради В.Тополюк). Сільську раду нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради, Дипломом І ступеня та грошовою премією в сумі 3500 грн.
             Друге місце присуджено Івановецькій сільській раді (сільський голова А.Фортуна, секретар ради А.Стаднійчук). Сільську раду нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради, Дипломом ІІ ступеня та грошовою премією в сумі 3000 грн.
              Третє місце присуджено Росошанівській сільській раді (сільський голова С.Кучейник, секретар ради С.Бурлака).  Сільську раду нагороджено Почесною грамотою районної державної адміністрації і районної ради, Дипломом ІІІ ступеня та грошовою премією в сумі 2500 грн.
               Відзначено кращу роботу виконкомів селищної і сільських рад по реалізації повноважень, делегованих державою у галузях і сферах, реалізації самоврядних повноважень :
               Вороновицької, ВартиковецькоЇ - у галузі бюджету, фінансів і цін;
               Кельменецької, ВороновицькоЇ - у сфері освіти;
               Вороновицької, Зеленецької - у сфері охорони здоров"я;
               Кельменецької - в галузі побутового, торговельного обслугвоування населення;
               Оселівської, Подвір"ївської - по веденню статистичного обліку громадян;
               Грушовецької - у сфері регулювання земельних відносин;
               Бернівської, Кельменецької - в галузі оборонної роботи;
               Кельменецької, Дністрівської - у сфері фізкультури і спорту;
               Бернівської - по реєстрації актів цивільного стану;
               Новоселицької - у сфері соціального захисту населення;
               Кельменецької, Бернівської, Дністрівської - по забезпеченню збереження документів.
              
  • Автор:П.Залуцький
  • Джерело: Виконавчий апарат районної ради

Tеми