Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

12.03.2010 12:42

КОЗИРЯНЦІ БУЛИ НЕБАЙДУЖІ |  Діяльність органів місцевого самоврядування

    Це простежувалося на зборах громадян села. У підсумковій інформації про роботу минулого року і завдання щодо соціально-економічного розвитку на рік нинішній на зборах представників громади Козирянський сільський голова С.І.Онуфрійчук зробив аналіз виконання кількох програм: соціального розвитку,  "Турбота", профілактики злочинності, охорони довкілля, благоустрою.
    - Найголовніша справа сільських людей, - наголосив доповідач, - орати, сіяти, збирати, забезпечувати  вирощеною продукцією себе і місто.
    У президії зборів сидів і заступник директора, він же й голова профкому ТзОВ "Агрофірма імені Суворова" В.Т.Боднарчук. Саме подвірненці взяли в оренду козирянські землі, отож орати, сіяти і збирати - їхній обов"язок, з яким справляються сповна.
    Було сказано й про те, що господарство не лише видає пайовикам зерно згідно договорів, а й виділило допомогу ветеранам війни та одиноким пристарілим, впорядкувало сміттєзвалище, виділило 2000 тисячі гривень для встановлення огорожі біля дитячого навчального закладу. Уже не кажемо про те, що у повному обсязі поступила орендна плата за землі запасу і невитребувані паї, фіксований сільськогосподарський податок.
    - Разом з цим, - зауважив доповідач, - з агрофірми не поступає до районного, а відповідно і до місцевого бюджету податок з доходів фізичних осіб, утриманого з винагороди за користування земельними  паями та нарахованої заробітної плати, маю на увазі наших односельчан, котрі працюють в агрофірмі. Податок солідний - залишається в Новоселицькому районі.
    Після аналізу роботи установ, розташованих на території ради, доповідач вважав за потрібне сказати й таке:
    - Буквально цими днями ми отримали ухвалу  Господарського суду щодо ліквідації СГК "Козирянський". Усе майно, яке було визначене ліквідатором для покриття боргу, продане через публічні торги (аукціон) Буковинської універсальної біржі.
    Видно, що багатьох у залі саме це (і не тільки) постійно болить, бо на якийсь час збори стали не зовсім керованими.
    Так як на зборах був присутній голова районної ради В.І.Дєдов, то саме йому доводилося раз за разом роз"яснювати ситуацію і порядок розв"язання подібних проблем. І вже надалі збори перетворилися  на своєрідний вечір запитань і відповідей. Відповіді давали і заступник начальника управління Пенсійного фонду Р.В.Білобрицька, і заступник начальника управління праці й соціального захисту населення І.О.Козицька.
    Молодший сержант міліції Сергій Кудринецький представився громаді як такий, хто обслуговуватиме адміністративну дільницю.
    Усім присутнім на зборах представникам держорганів  району сподобалося саме те, що люди в селі не є байдужими до його проблем.
  • Автор:В.Кривий
  • Джерело: районна газета "Рідне слово"

Tеми