Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

15.02.2010 14:24

Працівникам лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини вручено спецавтомобіль  |  Медицина

       Як вже повідомлялося раніше, нещодавно Кельменецький район отримав два нових автомобілі сімейної медицини марки “Opel Kombo”, які виділені згідно програми уряду Юлії Тимошенко «Сільська медицина». Автомобілі сімейної медицини спеціально виділені для сільських, дільничних та районних лікувальних закладів з метою покращення медичного обслуговування сільських мешканців. У період кризи уряд Юлії Тимошенко знайшов можливість виконувати програму «Сільська медицина». Автомобілі вміщують до п′яти осіб. А просторе багажне відділення дозволяє укомплектувати машину усіма необхідними медикаментами. 11 лютого ще одна із новеньких німецьких автівок згідно розподілу дісталася і медичному закладу, розташованого на території Івановецької сільської ради, де відчувалась проблема відсутності транспортного засобу, котрий гарантував би надання вчасної медичної допомоги мешканцям села. Урядовий с сертифікат на право володіння медичним транспортним засобом головному лікарю Івановецької амбулаторії загальної практики та сімейної медицини В.В.Лазарюку вручив голова районної ради В.І.Дєдов.

        Відтепер буде набагато легше вчасно приїздити на виклики мешканців села та, в разі потреби, доправляти хворих до районної чи обласної лікарень.

       В’ячеслав Ілліч зазначив, що подія справді неординарна.

  • Обіцянок щодо конкретної допомоги з боку державних діячів в розвитку і покращення життя людей в сільській місцевості було чимало, а зрушень на краще майже не відбулося. І сьогодні ми маємо яскравий приклад конкретних дій уряду на чолі з Ю.В.Тимошенко. Не дивлячись на те, що проект бюджету країни на нинішній рік не прийнятий Верховною Радою, а саме він передбачає активне сприяння територіальним громадам у їхньому розвитку, знайдено інший шлях підтримки селян і , зокрема, сільської медицини. Бо низький рівень та невисока тривалість життя, складна демографічна ситуація створюють чималу загрозу для майбутнього нашої держави. Тому здоров′я людей є, як бачимо, одним з пріоритетних завдань в діяльності уряду Ю.В.Тимошенко, що сприятиме поліпшенню соціально-економічної ситуації в країні, незважаючи, чи будуть бютівці при владі чи в опозиції, - сказав він.

Крім цього спільно з головою районної ради В.І.Дєдовим, головним лікарем району М.Я.Личуком, депутатом районної ради від БЮТ В.І.Ганжелюком, сільським головою А.Г.Фортуною було обговорено питання щодо подальшого використання недіючого приміщення лікарні. Зауважувалося на необхідності вивчити всі умови, можливості щодо створення на базі амбулаторії лікувального кардіологічного закладу, реабілітаційного центру або дитячого оздоровчого відділення, адже територія лікарні є привабливою і затишною, що створить спокійні умови для реабілітації чи відпочинку.

  • Автор:Л. Магаляс

Tеми