Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

11.02.2010 09:55

Підсумкова нарада з працівниками культосвітніх закладів району |  Культура

       В залі засіданнь районної ради відбулася розширена нарада  з працівниками клубних закладів, бібліотечних установ, керівників шкіл естетичного виховання та районної кіномережі. Підбито підсумки творчої та фінансово-господарської діяльності закладів культури району за 2009 рік та намічено основні завдання на 2010 рік. В нараді взяли участь заступник начальника управління культури і туризму ОДА І.В.Пілат, голова райдержадміністрації П.Телешман, голова районної ради В.Дєдов, селищний, сільські голови. Заслухано звіт з даного питання начальника відділу культури та туризму РДА Т.Шарагової, яка зазначила, що в даний час в районі діють 348 клубних формувань, де реалізують творчі здібності 4275 учасників, з них 1606 дітей.  Творчо працюють 8 народних аматорських колективів. Понад 240 юних жителів району отримують початкову спеціалізовану позашкільну мистецьку освіту, 26354 жителів району є постійними читачами бібліотек, що становить 57,9 % від загальної кількості населення.

З інформаціями також виступили директор Будинку народної творчості та дозвілля с.Іванівці Н.Продан, директор Кельменецької художньої школи В.Руда, викладач Кельменецької музичної школи М.Олійник, завбібліотекою-філією с.Ленківці К.Цибуляк, кіномеханік с.Бабин А.Малай та ін. Керівництво району подякували за роботу всіх працівників галузі, зазначивши, що саме ці люди своєю працею, талантом покликані творити для всіх нас прекрасне, виховувати любов до мистецтва, зберігати духовну спадщину нашого народу.


Кращих працівників галузі нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради, також відділу культури та туризму РДА.


  • Автор:Інна Раренко
  • Джерело: Сектор з питань внутрішньої політики апарату РДА

Tеми