Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

05.02.2010 08:51

ВИСОКІ НАГОРОДИ ЗЕМЛЯКІВ. |  Різне

                Поезія завжди йде в авангарді культури. Без неї не обходиться жоден масовий захід. Її слухають, якщо вона лірична, над нею роздумовують, якщо вона драматична, до неї прислуховуються, якщо вона філософська. А якщо вона поєднує всі ці якості, то її цінують за культуру слова. Культуру слова несе у своїх поезіях (автор п"яти поетичних збірок) та журналістських публікаціях (редактор газети "Буковинське віче") наша землячка Віра Микитівна Китайгородська. А ще ж її творчим дітищем є "Мистецька вітальня" при редакції, музей килимарства у Нагорянах, постановка за поезіями у драмтеатрі О.Кобилянської та інше. ЇЇ творчість не можливо не відрізняти і не пошановувати. І хоча В.Китайгородська  "жодним чином не дбає про своє сьогоднішнє становище в літературному бомонді", вона є лауреатом премій імені Д.Загула та імені С.Воробкевича.
                  Днями Указом Президента України з нагоди Дня Соборності Вірі Микитівні присвоєно звання "Заслужений працівник культури України".
                   Цим же Указом відзначено орденом "За заслуги ІІІ ступеня" іншого нашого земляка - Василя Григоровича Телешмана - директора товариства "Дністрові роси. Це вже друга почесна державна нагорода для Василя Григоровича - він уже має звання "Заслужений працівник сільського господарства України".
                    Щиро вітаємо наших шановних земляків з високими нагородами і зичимо їм подальших успіхів.
  • Автор:С. Андрущак
  • Джерело: районна газета "Рідне слово"

Tеми