Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

04.02.2010 09:47

ПОСТІЙНО-ДІЮЧА НАРАДА З СЕЛИЩНИМ, СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ. |  Діяльність органів місцевого самоврядування

                    Вчора голова районної державної адміністрації П.Телешман та заступник голови районної ради Ю.Чалапчій провели нараду з селищним та сільськими головами . Розглянуто питання про стан злочинності на території району за 2009 рік. З відповідною інформацією перед присутніми виступив завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації В.Дворак. Він зазначив, що незважаючи на заходи, які вживалися протягом минулого року, в районі не тільки не вдалося знизити рівень злочинності, але й спостерігався її ріст.
Збільшення сталося за рахунок росту злочинів загально-кримінальної спрямованості, яких зареєстровано на 14% більше  (261 проти 229 у 2008 році).
                    Ріст кількості злочинів спостерігався на територіях Бабинської  +8; Бернівської +11; Бурдюзької +3; Вовчинецької +4; Вороновицької +8; Зеленецької +9; Ленковецької + 12; Перковецької + 3; Росошанівської + 12. Залишався високим рівень правопорушень  серед молоді, представниками якої скоєно 3 злочини та вчинено 52 адміністративні порушення. Виявлено 21 дитину, серед яких - 5, які не навчалися і не працювали,  5 - з неблагополучних сімей,3 - безпритульних і схильних до бродяжництва та жебракування.
                     Причиною такого стану справ був недостатній рівень роз"яснювальної  правової роботи серед населення, неналежна взаємодія виконкомів рад з правоохоронцями з питань протидії злочинності, пасивність громадських формувань з охорони громадського порядку в населених пунктах,недостатня  профілактична робота з особами, схильними до правопорушень.
                       За результатами обговорення питання  селищному, сільським головам рекомендовано активізувати в селах правовиховну роботу, вжити спільно з правоохоронними органами  дієвих заходів з метою протидії злочинності,  впершу чергу шляхом активізації роботи громадських формувань з питань охорони громадського порядку.
  • Автор:П.Залуцький
  • Джерело: Виконавчий апарат районної ради

Tеми