Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новини

13.04.2021 19:08

Рішення щодо розірвання договору оренди приміщення на території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня» |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Рішення щодо розірвання договору оренди приміщення на території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня» Керівництво Чернівецької обласної ради ухвалило рішення щодо розірвання договору оренди приміщення на території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня» площею 750,9 кв. м.

1 вересня 2020 року рішенням Чернівецької обласної ради VII скликання об’єкт передали в оренду приватній фірмі.

Розірвання угоди дозволить повернути приміщення й майно для потреб дитячої лікарні, тим самим створить можливість надавати комплексні медичні послуги в одній установі та допоможе покращити якість обстежень.


13.04.2021 10:38

Герої не вмирають! |  Пам'ятаємо
Герої не вмирають! На жаль, чергова гірка звістка… Ворожа куля забрала життя нашого земляка - старшого солдата Олексія Мамчія. Молодший брат загиблого, Станіслав Мамчій, загинув 2016 року, захищаючи свободу та гідність нашої держави.
Висловлюємо щирі співчуття родині Мамчіїв через непоправну втрату.

Цього дня закликаємо громаду краю до жалоби. Висловлюємо скорботу рідним і близьким полеглих Героїв приспущеними прапорами на будівлі Чернівецької обласної ради.


13.04.2021 10:38

Озеленення територій комунальних установ та підприємств області триває  |  Благоустрій територій
Озеленення територій комунальних установ та підприємств області триває
Згідно з дорученням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області.

Заходи щодо озеленення продовжуються на території «Чернівецького геріатричного пансіонату».

Також відповідні роботи були проведені в обласній комунальній установі «Соціальний центр матері та дитини». За сприяння Чернівецької обласної ради, Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства працівниками Базисного розсадника села Оршівці було безкоштовно надано 15 дерев та кущів, а саме : 5 кленів, 3 ялини, 3 гібіскуси, 2 спіреї та 2 гортензії.

На території КОПНЗ «Буковинська Мала академія наук учнівської молоді» було висаджено саджанці ялинок, беріз та кленів.


13.04.2021 10:12

Співчуття родині загиблого Героя |  Слово на спомин
Співчуття родині загиблого Героя У зоні проведення ООС агресор забрав життя українського солдата — Ярослава Карлійчука із села Черепківців, що у Глибоцькій територіальній громаді. Чоловікові було 24 роки. Він проходив службу в підрозділі 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади у званні старшого солдата.

Чернівецька обласна рада висловлює найглибші співчуття родині полеглого Героя. Буковина пам’ятає імена своїх хоробрих синів.


12.04.2021 15:28

Про новий Порядок формування та використання електронного каталогу в електронній системі закупівель |  Інформує Мінекономіки України
Про новий Порядок формування та використання електронного каталогу в електронній системі закупівель Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України повідомляє, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 14.09.2021 р. №822, якою, зокрема, затверджено Порядок формування та використання електронного каталогу, було переглянуто електронну систему закупівель та відповідно адаптовано її для здійснення замовниками відбору постачальників товарів.
Законом України «Про публічні закупівлі» передбачено право замовника використовувати електронний каталог для закупівлі товарів, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень.12.04.2021 15:15

Озеленення продовжується! |  Благоустрій територій
Озеленення продовжується! Озеленення територій комунальних установ та підприємств області триває!

Учні Карапчівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернат провели екологічну акцію з озеленення.


12.04.2021 10:39

Відсторонення |  Кадрова політика
Відсторонення Керівництво Чернівецького обласного фахового коледжу мистецтв імені Сидора Воробкевича відсторонило одного з працівників установи від виконання службових обов’язків.

Рішення про відсторонення пов’язане із проведенням компетентними органами розслідування на предмет оголошення відповідній особі підозри про вчинення ймовірного правопорушення.


09.04.2021 13:52

Василь Ринжук - виконувач обов’язків генерального директора КНП «Чернівецький перинатальний центр» |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Василь Ринжук - виконувач обов’язків генерального директора КНП «Чернівецький перинатальний центр» Розпорядженням голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка виконувачем обов’язків генерального директора КНП «Чернівецький перинатальний центр» призначили Василя Ринжука.

Попереднім розпорядженням із посади генерального директора підприємства відсторонено Дмитра Манчуленка.

Обидва документи Олексій Бойко підписав сьогодні, 9 квітня 2021 року.


09.04.2021 13:52

Озеленення території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня»  |  Благоустрій територій
Озеленення території ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня» Сьогодні, 9 квітня, депутати та голова Чернівецької обласної ради Олексій Бойко на запрошення колективу ОКНП «Чернівецька обласна клінічна дитяча лікарня» долучилися до озеленення паркової зони установи.

В рамках місячника благоустрою та прибирання території за сприяння «Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства» провели санітарну чистку дерев і висадили близько ста туй.

Також намітили певні напрямки поліпшення території закладу. Вирішили облаштувати додаткові паркомісця для відвідувачів та медичного персоналу. У зеленій зоні буде створено альпійську гірку та встановлені додаткові лавиці для комфортного перебування в лікарні маленьких пацієнтів та їхніх батьків.


09.04.2021 13:11

До уваги голів територіальних громад! Діє програма Інтернет-субвенція 2021 |  Інформації
До уваги голів територіальних громад! Діє програма Інтернет-субвенція 2021 У Державному бюджеті на 2021 рік передбачено 500 млн гривень для підключення закладів соціальної інфраструктури територіальних громад до широкосмугового інтернету з використанням волокно – оптичних технологій у рамках бюджетної програми «Субвенція з державного бюджету місцевим на реалізацію заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості».


08.04.2021 16:58

Тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області.  |  Благоустрій територій
Тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області. Тривають роботи з благоустрою та озеленення територій комунальних установ та підприємств області.

Так, на виконання доручення голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка на території Чорторийського психоневрологічного будинку-інтернату висаджено 40 саджанців персиків та абрикосів.


08.04.2021 16:39

Розвиток культурного середовища нашого краю відтепер буде одним серед пріоритетних напрямків роботи обласної ради |  Робоча поїздка
Розвиток культурного середовища нашого краю відтепер буде одним серед пріоритетних напрямків роботи обласної ради Сьогодні, 8 квітня, Олексій Бойко з робочим візитом відвідав Чернівецький обласний краєзнавчий музей та Чернівецьку обласну універсальну наукову бібліотеку ім. М. Івасюка.

Метою візитів була оцінка поточного стану, проблем, перспектив розвитку установ та вивчення пропозицій щодо програм для відвідувачів. Обговорювали можливість осучаснення комунальних культурних об’єктів, як-от створення новітнього бібліохабу на базі обласної бібліотеки та облаштування дворика краєзнавчого музею для проведення культурно-мистецьких заходів.

Розвиток культурного середовища нашого краю відтепер буде одним серед пріоритетних напрямків роботи обласної ради.


08.04.2021 10:31

З нагоди дня народження Марії Миколайчук |  Вітаємо!
З нагоди дня народження Марії Миколайчук Марія Миколайчук — наша славетна землячка, співачка, народна артистка України, дружина Івана Миколайчука.

Рішенням сесії депутати Чернівецької обласної ради ухвалили звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Київської міської ради щодо присудження буковинцю Іванові Миколайчуку найвищої державної нагороди — героя України (посмертно).

Представники депутатського складу та виконавчого апарату Чернівецької обласної ради вітають Марію Миколайчук із Днем народження та бажають довгих років щасливого життя!


07.04.2021 16:54

Благоустрій та озеленення комунальних установ області  |  Благоустрій територій
Благоустрій та озеленення комунальних установ області На виконання доручення голови Чернівецької обласної ради Олексія Бойка розпочалися роботи щодо озеленення підвідомчих територій комунальний підприємств та установ.

Так, в рамках відповідних заходів на території Нижньо-Станівецького психоневрологічного будинку-інтернату висадили 35 саджанців хвойних порід.


07.04.2021 15:13

Підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Чернівецькою обласною радою та громадською спілкою «Асоціація ветеранів «За Україну! За її волю!» |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Чернівецькою обласною радою та громадською спілкою «Асоціація ветеранів «За Україну! За її волю!» Сьогодні, 7 квітня, відбулося підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Чернівецькою обласною радою та громадською спілкою «Асоціація ветеранів «За Україну! За її волю!».
Меморандум направлений на сприяння вирішення проблем, що стосуються учасників бойових дій та членів сімей загиблих бійців.Tеми