Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманська районна рада

Новини

27.08.2020 16:38

Відбулась позачергова сесія Кіцманської районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Сьогодні 27 серпня під головуванням Петра Васильовича Лумея голови Кіцманської районної ради відбулась позачергова сесія районної ради. На порядок денний сесії було винесено питання “Про епідеміологічну ситуацію в Кіцманському районі”. Заслухавши інформацію заступника головного лікаря КНП «Кіцманська ЦРЛ» Дмитра Фівчука, головного лікаря КНП «Кіцманський центр ПМСД» Мирослава Заліщука, завідувача Кіцманським міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДУ «Чернівецький обласний лабораторний центр МОЗ України» Юрія Водянчука про епідеміологічну ситуацію в Кіцманському районі депутати районної ради прийняли рішення:

 

 Встановити порядок роботи:

- Громадського транспорту за умови забезпечення водіїв та наявності у пасажирів під час таких перевезень засобів індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння. Зобов’язати перевізників дотримуватися усіх необхідних протиепідемічних заходів.

- Суб’єктів господарювання (торгівлі, побутових послуг, ринків, торгових комплексів, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спортивним клубам, залам, секціям тощо), за умови дотримання протиепідемічних заходів.

- Закладів громадського харчування, за умови дотримування усіх необхідних протиепідемічних заходів.

- Дошкільних навчальних закладів та загальноосвітніх навчальних закладів, за умови дотримання рекомендацій головного державного санітарного лікаря України.

 

·     Заборонити проведення масових заходів з великою кількістю учасників у закритих приміщеннях.

·     Сектору з питань освіти Кіцманської РДА невідкладно підготувати рішення про відновлення роботи закладів дошкільної освіти та закладів загальної середньої освіти, з урахуванням Регламенту діяльності закладів дошкільної освіти комунальної форми власності в умовах адаптивного карантину в 2020/2021 навчальному році, Регламенту підготовки та організації освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти в умовах адаптивного карантину в 2020/2021 навчальному році та Моделі організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину.

·     Рекомендувати органам місцевого самоврядування району провести сесійні засідання, де обговорити питання епідеміологічної ситуації у громадах.

·     Органам національної поліції рекомендувати не вчиняти дій щодо притягнення до відповідальності суб’єктів господарювання, які діятимуть відповідно до цього рішення.

·     Звернутися до Міністерства інфраструктури України щодо недопущення скасування зупинок поїздів далекого сполучення.

·     Доручити голові районної ради підготувати і направити звернення до Кабінету Міністрів України щодо оптимізації карантинних вимог в Кіцманському районі.

Фотосесія