Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманська районна рада

Новини

06.12.2019 11:37

Привітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування |  Привітання
Привітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня місцевого самоврядування Щиро вітаю працівників місцевого самоврядування, депутатів місцевих громад зі святом!
Цей день стоїть в ряду дат, які пов'язані із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об'єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання - спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує і подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами — майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.
З нагоди свята висловлюю вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність, активну громадську позицію у розбудові нашого району.
Бажаю від щирого серця усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення життєвих мрій і сподівань. Нехай цей святковий день додасть всім нам натхнення і наполегливості у спільній справі подальшого розвитку територіальних громад, відродженню сіл і селищ нашого району, зміцнення авторитету нашої держави в європейській спільноті і у всьому демократичному світі!


06.12.2019 11:30

Привітання Голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Збройних Сил України! |  Привітання
Привітання Голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня Збройних Сил України! Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани!
Вітаю вас з Днем Збройних Сил України!
Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких, це данина пам'яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Ваша служба — це не тільки професія, для більшості з вас — це справа всього життя.
У нелегкий для країни час ви героїчно захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку, гідно та віддано служите українському народові.
Висловлюю вдячність всім, хто сьогодні несе службу в лавах Збройних Сил України, вдень і вночі охороняючи спокій мирних громадян. Вірю, що українські військовослужбовці й надалі будуть виступати надійним гарантом суверенітету та цілісності нашої держави.
Бажаємо вам міцного здоров'я, надійного родинного тилу, добра та щастя, мирного неба над Україною!


05.12.2019 13:08

Відбулась чергова ХХХІІІ сесія районної ради. |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулась чергова ХХХІІІ  сесія районної ради. Сьогодні, 5 грудня, відбулась ХХХІІІ сесія районної ради.
Перед початком роботи сесії вшанували волонтерів та захисників України з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера, Дня Збройних Сил України Привітали і нагородили також найактивніших депутатів районної ради, працівників районної та місцевих рад з нагоди Дня місцевого самоврядування України. На святкову сесію завітали і виступили перед присутніми в.о.голови обласної ради Інга Маковецька, депутати обласної ради Андрій Маковей, Ростистав Поклітар.
Нагородили також школярів — переможців обласних та всеукраїнських олімпіад і конкурсів.
В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість.
Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 7 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради.
Основними питаннями порядку денного були:
Звіт голови районної ради
Про Комплексну соціальну програму розвитку цивільного захисту, забезпечення пожежної безпеки та запобігання і реагування на надзвичайні ситуації в Кіцманському районі на 2020 - 2024 роки
Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік
Про Комплексну програму сприяння Кіцманській районній державній адміністрації щодо здійснення повноважень, делегованих районною радою, і територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, задіяних в цих процесах на 2020-2022 роки.
В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного.03.12.2019 15:42

Відбулись засідання постійних комісій та колегія Кіцманської районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулись засідання постійних комісій та колегія Кіцманської районної ради Сьогодні 3 грудня в Кіцманській районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради під головуванням голови районної ради Петра Васильовича Лумея.
Основними питаннями порядків денних комісії та колегії були питання що заплановано винести на розгляд та затвердження ХХХІІІ чергової сесії районної ради 5 грудня 2019 року.


22.11.2019 15:19

В Кіцмані відбувся молебень за жертвами голодомору |  Слово на спомин
В Кіцмані відбувся молебень за жертвами голодомору У XX сторіччі український народ пережив одну з найстрашніших трагедій у своїй історії – голодомор. Україна, яка завжди годувала хлібом весь світ, зазнала масового голоду. Голодомор призвів до значних жертв, приніс багато горя.
Історія нашої Батьківщини знала багато важких часів. Стихійні лиха, війни, соціально-політичні заворушення та інші негаразди. Але в 30-ті роки ХХ століття Україна вперше пережила штучний голод, масове вбивство владою мільйонів своїх громадян: цинічне, цілеспрямоване, безжальне.
На щедрому українському чорноземі вмирали у страшних муках мільйони людей. Голодомор був намаганням знищити саму душу народу, привести її до повного духовного рабства. Україна втратила тоді мільйони своїх дітей. Усі вони зазнали тяжких мук і жахливої смерті.
Сьогодні 22 листопада в Кіцмані відбувся спільний поминальний молебень за душами невинно убієнних українців під час геноциду нашого народу.


21.11.2019 16:24

Відбулась позачергова сесія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулась позачергова сесія районної ради Сьогодні, 21 листопада, відбулась ХХХІІ сесії районної ради.
З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, роботу сесії розпочали з вшанування пам'яті про всіх синів і дочок українського народу, які віддали життя за незалежність України хвилиною мовчання.
В роботі пленарного засідання взяли участь керівники установ, підприємств і організацій району, голови місцевих рад району та громадськість.
Відтак, у ході пленарного засідання розглянуто 18 питань порядку денного та питання «Різне», які були попередньо опрацьовані на профільних комісіях районної ради.
Основними питаннями порядку денного були:
Про виконання районного бюджету за 9 місяців та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
Про Порядок доступу до матеріалів технічної інвентаризації, реєстрових книг та архівних справ комунального підприємства «Кіцманське районне бюро технічної інвентаризації».
Про внесення змін до Комплексної програми сприяння Кіцманській районній державній адміністрації щодо здійснення повноважень, делегованих районною радою, і територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, задіяних в цих процесах на 2017-2019 роки.
Також розглянуто ряд питань щодо спільної власності територіальних громад сіл, селища міст району.
В результаті своєї роботи депутати ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.


06.11.2019 11:48

У Кіцманському управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області працюватиме «гаряча лінія» |  Інформації
У Кіцманському управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області працюватиме  «гаряча лінія» Увага, «гаряча лінія» у Кіцманському управлінні ГУ ДПС у Чернівецькій області! 14 листопада 2019 року з 11.00 до 13.00 відбудеться сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» з питань погашення заборгованості з майнових податків та єдиного соціального внеску. На ваші запитання за телефоном (03736) 2-19-61, 2-19-55 відповідатиме головний державний ревізор-інспектор відділу податків і зборів з юридичних осіб Марія Ковальська та начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Василь Федорюк.


01.11.2019 16:14

Відбулись урочистості, присвячені 101–річчю проголошення Буковинського віча та Дня працівника соціальної сфери |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулись урочистості, присвячені 101–річчю проголошення Буковинського віча та Дня працівника соціальної сфери 3 листопада 1918 року в Чернівцях відбулися народні збори, які проголосили возз’єднання Північної Буковини з Західно-Українською Республікою. І саме в першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Тож з нагоди двох вагомих для суспільства дат у районному будинку народної творчості та дозвілля пройшли урочистості, присвячені 101–річчю проголошення Буковинського віча та Дня працівника соціальної сфери.
Про історичне значення Буковинського віча як ще одного підтвердження одвічного прагнення українців жити в одній державі говорили у своїх виступах заступник голови районної ради Іван Гулей, заступник голови райдержадміністрації Галина Мельничук, голова Кіцманської міської ОТГ Сергій Булега.
Також посадовці привітали людей, які своєю щоденною працею піклуються про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагають їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації і впроваджують соціальну політику держави на місцях. Працівників соціальної сфери району нагородили грамотами від обласної, районної і міської влади.
Урочистості доповнив гарний концерт.


25.10.2019 14:46

Відбулась конференція Кіцманської районної ради ветеранів |  Заходи
Відбулась конференція Кіцманської районної ради ветеранів Сьогодні 25 жовтня 2019р. відбулась звітно – виборна конференція Кіцманської районної ради ветеранів. На порядок денний конференції було винесено питання:
1. Звіт голови районної організації ветеранів України.
2. Звіт голови ревізійної комісії районної організації ветеранів України.
3. Вибори голови Кіцманської районної організації ради ветеранів України.
4. Вибори голови ревізійної комісії районної ради ветеранів.
5. Вибори делегації на обласну звітно – виборну конференцію.
Перед початком роботи конференції, голову районної ради ветеранів Семененка Миколу Васильовича та чотирьох голів первинних ветеранських організації Кіцманського району було нагороджено почесною медаллю Чернівецької обласної ради ветеранів “Почесний ветеран Буковини”.
В ході роботи присутніми було заслухано, обговорено та прийнято до уваги звіт голови районної організації ветеранів України та звіт голови ревізійної комісії районної організації ветеранів України.


04.10.2019 11:29

Привітання голови районної ради з Днем працівників освіти. |  Привітання
Привітання голови районної ради з Днем працівників освіти. Дорогі освітяни!
Щиро вітаю вас з професійним святом — Днем працівників освіти!
Професія вчителя в усі часи була і залишається поважною та надзвичайно важливою. Адже саме ваша праця закладає підвалини особистості кожного з нас, вводить у неосяжний світ знань. Досягаючи життєвих чи професійних перемог, ми завжди завдячуємо тим, хто нас навчав.
Ваша місія є визначальною для держави - саме педагог щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає жити, мислити, любити Батьківщину.
Висловлюємо щиру вдячність усім викладачам, учителям, вихователям за самовіддану працю, високий професіоналізм та тепло сердець, які ви даруєте дітям.
Бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, добробуту та успіхів!19.09.2019 14:55

Застосування спрощеної системи оподаткування як фізичними особами – підприємцями так і юридичними особами |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Застосування спрощеної системи оподаткування як фізичними особами – підприємцями так і юридичними особами 20 вересня з 11.00 до 13.00 Кіцманське управління ГУ ДПС у Чернівецькій області проведе «гарячу» телефонну лінію на теми:
«Застосування спрощеної системи оподаткування як фізичними особами – підприємцями так і юридичними особами».
«Заміна діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN»
На запитання платників буде відповідати в. о. начальника управління Наталія Марусяк та начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Василь Федорюк.
Свої запитання ви можете поставити за номером «гарячої» телефонної лінії — (03736) 2-24-99


18.09.2019 12:55

ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ – ОБОВ’ЯЗОК ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ! |  Інформації
ЗАХИСТ ВІТЧИЗНИ – ОБОВ’ЯЗОК ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ! З 1 жовтня 2019 року в Україні стартує призовна кампанія. Виклику на призовну комісію підлягають юнаки віком від 18 до 27 років. Відправці у війська підлягають громадяни України чоловічої статі придатні за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Термін строкової служби становить півтора року для юнаків, які не мають повної вищої освіти, та один рік для тих, хто її має. При цьому, відповідно до розпорядження Президента України, солдати-строковики проходитимуть службу поза межами району проведення ООС.
Солдатам-строковикам виплачується одноразова грошова допомога в розмірі двох прожиткових мінімумів з Державного бюджету в порядку, встановленому урядом. Виплати здійснюються через рахунки в установі банку.
Призовники, яким надійшла повістка районного військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці.
У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України (наразі до 10.10.2019 року).
Поважними причинами неприбуття призовників до призовних дільниць у строк, установлений військовим комісаріатом, які підтверджені відповідними документами, визначаються перешкода стихійного характеру; хвороба призовника або інші обставини, які позбавили його можливості особисто прибути у зазначені пункт і строк; смерть його близького родича (батьків, дружини, дитини, рідних брата, сестри, діда, баби) або близького родича його дружини.
Призовники, яким вже надана відстрочка, зобов’язані щороку до 1 жовтня подавати військовим комісаріатам документи, що підтверджують їх право на відстрочку.

Військовий комісар Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату підполковник Олександр ТОВСТИЙ


12.09.2019 13:56

З 1 жовтня нові міжнародні номери рахунків |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
З 1 жовтня нові міжнародні номери рахунків Кіцманське управління ГУ ДПС у Чернівецькій області повідомляє про заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням довжини номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.
Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 1 жовтня 2019 року.
Таким чином, починаючи з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.
Із переліком оновлених рахунків можна ознайомитися на офіційному порталі Територіальні органів ДПС у Чернівецькій області у розділі Бюджетні рахунки ( http://cv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki/)


05.09.2019 14:10

Фонд соціального страхування України профінансував лікарняні для 1,6 млн застрахованих осіб |  Інформації
Фонд соціального страхування України профінансував лікарняні для 1,6 млн застрахованих осіб За оперативними даними семи місяців 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій втраті працездатності для майже 1,6 млн застрахованих осіб. Загалом допомогу по тимчасовій втраті працездатності було призначено та надано на підставі 2,4 млн лікарняних листків.
Сума коштів, направлена на зазначену статтю видатків, у січні–липні склала 5,8 млрд гривень, що на 23% більше, ніж за той же період минулого року.
Середньоденний розмір допомоги по тимчасовій непрацездатності зріс на 28,2% та склав 271,34 грн.
Нагадаємо, розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності залежить від тривалості страхового стажу та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства).
Право на матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування України мають усі застраховані особи – громадяни України, іноземці, особи без громадянства та члени їх сімей, які проживають в Україні. Це право виникає з настанням страхового випадку в період роботи, здійснення підприємницької та іншої діяльності.


30.08.2019 16:23

Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня знань |  Привітання
Вітання голови Кіцманської районної ради з нагоди Дня знань Шановні краяни! Шановні педагоги, учні, батьки! Щиросердно вітаю вас із Днем знань!
1 вересня завжди особливо хвилюючий день, адже саме з нього починається незвіданий; цікавий і нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Відповідальним початок навчального року є для педагогів. Адже на них покладено високу відповідальність за підготовку молоді до самостійного життя, за формування в неї ідеалів добра і справедливості, духовне і фізичне загартування.
Бажаю усім школярам, студентам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів, досягти омріяної мети. Батькам бажаємо мудрості і наснаги, допомагати дітям впевнено крокувати цим непростим шляхом і досягати на ньому вершин. Педагогам — натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Нехай цьогорічний першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! З новим навчальним роком! Успіхів вам у праці та навчанні!