Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманська районна рада

Новини

21.02.2019 15:14

Відбулась XXIХ чергова сесія районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулась XXIХ чергова сесія районної ради Сьогодні 21 лютого відбулась XXIХ чергова сесія районної ради. В ході роботи сесії депутатами було прийнято 32 рішення.
Основними питаннями порядку денного були:
­ Про інформацію Кіцманської районної виборчої комісії щодо визнання повноважень депутатів районної ради.
­ Про внесення змін до рішення ІІ сесії районної ради VII скликання від 04 грудня 2015 року № 09-02/15 "Про затвердження складу та голів постійних комісій районної ради".
­ Про інформацію керівника Кіцманської місцевої прокуратури про результати діяльності за 12 місяців 2018 року.
­ Про виконання районного бюджету за 2018 рік.
­ Про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік.
­ Про затвердження Районної програми забезпечення сталої відповіді на епідемії туберкульозу, в тому числі хіміорезистентного, та ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2019-2020 роки.
­ Про затвердження Комплексної програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства "Кіцманська центральна районна лікарня" Кіцманської районної ради на 2019 - 2021 роки.
­ Про виконання програми забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет на 2017 - 2018 роки та використання коштів районного бюджету, виділених на її виконання в 2018 році та затвердження Районної програми забезпечення лікування хворих на цукровий діабет та нецукровий діабет на 2019-2020 роки.
­ Про затвердження Комплексної програми охорони та збереження об'єктів культурної спадщини Кіцманського району на 2019-2023 роки.
­ Про затвердження Комплексної програми розвитку та підтримки галузі культури Кіцманського району.
­ Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в Кіцманському районі на 2017-2020 роки.
­ Про внесення змін до Програми підтримки діяльності районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів - інтернаціоналістів) на 2017 - 2020 роки.


20.02.2019 17:39

Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради Сьогодні 20 лютого в Кіцманській районній раді відбулись засідання постійних комісій районної ради та колегія Кіцманської районної ради під головуванням голови районної ради Петра Васильовича Лумея.
Основними питаннями порядків денних комісії та колегії були питання що заплановано винести на розгляд та затвердження ХХІХ чергової сесії районної ради 21 лютого 2019 року.


12.02.2019 12:19

Військова служба за контрактом в ЗСУ – почесний обов’язок справжніх чоловіків! |  Інформації

Із метою виконання завдань відновлення боєздатності Збройних Сил України Кіцманський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить набір громадян України віком від 18 до 57 років на військову службу за контрактом на посади рядового, сержантського та старшинського складу.
Військова служба за контрактом — це особливий вид державної служби, яку проходять громадяни у Збройних Силах України, які в добровільному порядку вступили на військову службу на певний період.
На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.
Військовослужбовцям Збройних Сил України держава гарантує: стабільне грошове забезпечення, одноразову грошову винагороду при укладанні першого контакту, виплату грошового забезпечення на оздоровлення, щорічну відпустку (від 30 діб), професійне зростання, безкоштовне медичне обслуговування в закладах МО України та інше.
Терміни укладання контрактів:
- на 3 роки – для осіб рядового складу;
- від 3 до 5 років – для осіб сержантського і старшинського складу;
- на 6 місяців - для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію.
За детальною інформацією щодо проходження військової служби за контрактом звертатись до Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату за адресою: м.Кіцмань вул.Сковороди 15, тел.21633, 050-103-53-05.

Військовий комісар
Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату
майор Олександр ТОВСТИЙ


07.02.2019 14:01

До уваги ФОП – платників ЄСВ! |  Повідомлення податкової інспекції
До уваги ФОП – платників ЄСВ! Головне управління ДФС у Чернівецькій області інформує, що ДФС України листом від 24.01.2019 № 2265/7/99-99-13-02-01-17 надала роз’яснення щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄСВ) за 2018 рік та подання річної звітності з ЄСВ з прикладами її заповнення фізичними особами – підприємцями (далі – ФОП), у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування.

Так, відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464), ФОП, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, визначено платниками ЄСВ.

Обов’язки платників ЄСВ регламентовано частиною другою ст. 6 Закону № 2464, згідно з приписами якої платник ЄСВ зобов’язаний:

своєчасно та в повному обсязі нараховувати, обчислювати і сплачувати ЄСВ;

подавати звітність до органу доходів і зборів за основним місцем обліку платника ЄСВ у строки, порядку та за формою, що визначені законодавством.

Згідно з приписами абзацу третього частини восьмої ст. 9 Закону № 2464 ФОП, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, сплачують ЄСВ, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується ЄСВ.

Оскільки Законом № 2464 встановлено, що сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску, то щоквартальні нарахування ЄСВ, обов’язкові для сплати ФОП, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування, якщо вони перебували на обліку в органах доходів і зборів як платники ЄСВ за календарний рік, щоквартально складають 2 457,18 грн (3 723,00 грн х 22 % х 3 міс.).

З огляду на зазначене, річна сума ЄСВ за 2018 рік не може становити менше ніж 9 828,72 грн (2 457,18 грн х 4 квартали) для ФОП, у тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, якщо вони перебували на обліку в органах доходів і зборів як платники ЄСВ весь календарний рік.

При сплаті ЄСВ та відповідно при відображенні нарахованих сум ЄСВ у звітності необхідно враховувати кількість місяців, протягом яких такий платник перебував на обліку в органах доходів і зборів як платник ЄСВ.

У фіскальній службі Буковини наголошують, остаточний розрахунок ФОП, які перебувають на загальній системі оподаткування, проводиться до 10 лютого наступного року за даними податкової декларації про майновий стан і доходи, з урахуванням вже сплаченого ними щоквартально протягом 2018 року ЄСВ.


29.01.2019 11:38

Декларування – 2019: декларацію про доходи буковинцям необхідно подавати до контролюючого органу за податковою адресою |  Повідомлення податкової інспекції
Фахівці Кіцманського управління ГУ ДФС у Чернівецькій області наголошують, відповідно до ст.67 Конституції України кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
У фіскальному відомстві роз’яснюють, з метою забезпечення сприятливих умов для громадян в реалізації свого конституційного обов’язку щодо сплати податків, ДФС України щорічно з 1 січня до 1 травня проводить Кампанію декларування доходів громадян.
Згідно із п.49.1 ПКУ громадяни можуть подати податкову декларацію за звітний період в установлені ПКУ строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.
Відповідно до п.45.1 ПКУ платник податків – фізична особа зобов’язаний визначити свою податкову адресу.
Податковою адресою платника податків – фізичною особою визнається місце її проживання, за яким вона береться на облік як платник податків в контролюючому органі.
Платник податків – фізична особа може мати одночасно не більше однієї податкової адреси.
Слід знати, платник податків, який відповідно до норм чинного законодавства зобов’язаний (має право) надати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, але на той час проживає не за місцем реєстрації (прописки), а в іншому місці, то він має подати декларацію до контролюючого органу за податковою адресою, тобто за місцем реєстрації згідно з паспортними даними.


29.01.2019 11:35

На Буковині виведено з тіні значну частину трудових відносин |  Повідомлення Пенсійного фонду
Завдяки проведеній фахівцями Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області спільно з органами влади, контролюючими органами та соціальними партнерами інформаційно-роз’яснювальній роботі та вжитим заходам з виведення трудових відносин з тіні в області у 2018 році легалізовано працю 16 тисяч громадян, а додаткові надходження до бюджету Пенсійного фонду склали 11,3 мільйона гривень.
Чисельність застрахованих осіб зросла порівняно з попереднім роком на майже 7 тисяч осіб.
Середньомісячна заробітна плата в області збільшилась на 24% і становила на кінець 2018 року 6134 грн.


22.01.2019 15:25

День Соборності відзначили в Кіцмані |  День для святкування
День Соборності відзначили в Кіцмані Сьогодні в Кіцмані відбулись урочистості з нагоди відзначення сторіччя Дня Соборності України. Всіх присутніх на урочистому заході привітав Петро Васильович Лумей – голова Кіцманської районної ради та в своєму вітальному слові зазначив, що століття тому до літопису українського народу додалася ще одна знакова подія. 22 січня 1919 року в Києві на Софійському майдані, в присутності десятків тисяч людей, урочисто проголосили Акт Злуки: відтак, у єдину соборну державу об’єдналися Українська Народна і Західно-Українська Народна Республіки.
Саме цього дня українці зробили серйозний крок уперед на шляху до реалізації прадавньої мрії – об’єднання більшості етнічних земель у соборну, вільну і неподільну державу. Врешті, то був крок і до єднання духовного. В такий спосіб українці довели світові, ворогам і самим собі, що здатні до реальних вчинків, до конкретних кроків задля великого звершення – появи держави, ім’я якій – Україна!
На завершення свого вітального виступу голова Кіцманської районної ради побажав всім присутнім здоров'я, добра, наснаги, міцності переконань, мирного неба над головою та перемоги!
Під час заходу почесними грамотами районної влади були нагородженні депутати, керівники громад, учасники АТО, волонтери.15.01.2019 16:47

Соціальні гарантії та пільги для військовослужбовців за контрактом |  Різне
Відповідно до ст.119 КЗпП України під час проходження військової служби за контрактом зберігається основне місце роботи та виплачується середньомісячна заробітна плата.
Розглядаються кандидатами на військову службу за контактом громадяни віком від 18 до 57 років, які мають освіту не нижче базової середньої та відповідальність вимогам військової служби.
Терміни укладання контрактів:
- на 3 роки – для осіб рядового складу;
- від 3 до 5 років – для осіб сержантського і старшинського складу;
- на 6 місяців - для військовослужбовців строкової військової служби та військовослужбовців військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які під час дії особливого періоду вислужили не менше 11 місяців, осіб, звільнених з військової служби під час дії особливого періоду, які приймаються на військову службу за контрактом у період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану або оголошення рішення про демобілізацію.
За детальною інформацією щодо проходження військової служби за контрактом звертатись до Кіцманського об’єднаного районного військового комісаріату за адресою: м.Кіцмань вул.Сковороди 15, тел.21633, 050-103-53-05.


11.01.2019 10:11

Чергове підвищення “військових” пенсій  |  Повідомлення Пенсійного фонду
З 1 січня 2019 року 4366 жителям краю, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018 № 103, проведено перерахунок пенсій, призначених відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.
Цьогоріч, за рішенням Уряду виплачуватиметься 75% підвищення пенсій, обчисленого на виконання зазначеної постанови, що на 25% більше у порівнянні з минулим роком. За результатами перерахунку додаткові витрати коштів складають майже 2,7 млн.грн. щомісяця, а середній розмір підвищення - 616 грн.
Крім того, розпочалася виплата перерахованих пенсій особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ (міліції) за 2016-2017 роки, кількість яких складає 2667 осіб. Додаткова потреба в коштах для виплати перерахованих пенсій становить понад 2,1 млн.грн. на місяць, середній розмір індивідуальної виплати складає 796 грн.


04.01.2019 11:54

Привітання голови районної ради Петра Лумея із Різдвом Христовим! |  Привітання
Привітання голови районної ради Петра Лумея із Різдвом Христовим! З Різдвом Христовим, дорогі краяни!
Крізь тисячоліття й покоління Світло Різдва зігріває серця людей і вказує шлях любові, довіри, взаємоповаги і правди. Його промені несуть радість у кожну сім'ю, у кожну домівку, у кожний куточок нашої землі, бо в ньому – велич Божа.
Нехай ще свято, від якого беруть початок найвищі людські цінності, нагадає всім нам про заповіді Господні, пробудить любов до ближнього. Хай до кожної оселі увійдуть мир і спокій.
З сердечною теплотою бажаю всім міцного здоров'я, достатку, родинного тепла, добрих і вірних друзів на життєвій дорозі, Божого благословення на нові задуми і звершення.


02.01.2019 15:49

З 1 січня 2019 року збільшився мінімальний розмір пенсій для осіб, які досягли 65 років і мають тривалий страховий стаж |  Повідомлення Пенсійного фонду
Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2019 рік" мінімальна заробітна плата зросла до рівня 4173 грн. У зв'язку з цим, з 1 січня 2019 року перераховано мінімальний розмір пенсійних виплат для 46 тис. непрацюючих пенсіонерів області, які досягли віку 65 років та мають страховий стаж не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків.
В результаті проведеного перерахунку мінімальний розмір пенсії за віком, встановлений для зазначеної вище категорії осіб в розмірі 40 відсотків нової величини мінімальної заробітної плати, з 01.01.2019 визначено на рівні 1669,20 грн.
Пенсії перераховано автоматизованим способом за матеріалами пенсійних справ. Середній розмір підвищення пенсійних виплат буковинців з 01.01.2019 склав близько 160 грн.


29.12.2018 10:09

Вітання голови Кіцманської районної ради з прийдешнім Новим 2019 роком Дорогі краяни! |  Привітання
Вітання голови Кіцманської районної ради з прийдешнім Новим 2019 роком 
Дорогі краяни! Дорогі краяни!
Щиросердечно вітаю вас з Новим 2019 роком!
Нехай ці світлі новорічні дні, дні нових сподівань і мрій, принесуть Вам здоров’я радість, удачу у нових звершеннях, злагоду і добра в домівку, надію і впевненість у майбутньому.
Нехай Ваша праця завжди буде потрібною і корисною, а успіхи – вагомими і перспективними.
Хай збудуться всі ваші світлі наміри, здійсняться добрі справи, справдяться численні побажання здоров’я і щастя, що їх зичитимуть у ці святкові дні!
Гарного настрою Вам і веселих свят у колі близьких та друзів!

Голова Кіцманської районної ради П.Лумей22.12.2018 10:29

Вітання голови Кіцманської районної ради християни західного обряду з Різдвом Христовим |  Привітання
Вітання голови Кіцманської районної ради християни західного обряду з Різдвом Христовим Шановні кіцманчани-християни західного обряду!
Сердечно вітаємо вас ! Чудо народження Сина Божого Ісуса Христа єднає християн у радості, утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя. Нехай Різдвяна Зоря принесе у кожну домів¬ку щастя і достаток, мир і тепло й об'єднає усіх нас - і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто зна¬ходиться далеко від рідного дому, - чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай Божа ласка буде завжди з вами! Веселих різдвяних свят!21.12.2018 14:45

Скасовано звіт по використанню коштів Фонду |  Соціальний захист
Звіт по коштах загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, скасовано з 2019 року. Відповідне рішення правління Фонду соціального страхування України затвердило на черговому засіданні 12 грудня 2018 року.
Щоквартальний звіт по використанню коштів Фонду за формою Ф4-ФСС з ТВП страхувальники (роботодавці) мають одноразово подати за підсумками 2018 року до 21.01.2019 року до Кіцманського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області за адресою: м.Кіцмань, пров.Ярмарковий,4.
У січні наступного року страхувальники подадуть цю звітність востаннє, за І квартал 2019-го звіт щодо використання коштів здавати вже не потрібно.
Рішення затверджено з метою скорочення та уніфікації звітності страхувальників по коштах Фонду та підвищення прозорості системи соціального страхування.


20.12.2018 15:22

Відбулась позачергова ХХVІІІ сесія Кіцманської районної ради. |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулась позачергова ХХVІІІ сесія Кіцманської районної ради. Сьогодні 20 грудня 2018 року відбулась позачергова ХХVІІІ сесія районної ради.
Депутатами районної ради було розглянуто понад п'ятнадцять питань порядку денного. Основними питаннями порядку денного сесії були:
­ Про Програму економічного і соціального розвитку Кіцманського району на 2019 рік .
­ Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Кіцманському районі на 2019-2020 роки;
­ Про районний бюджет на 2019 рік;
­ Питання про передачу установ та майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району;
­ Про хід виконання районної комплексної Програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» за 2016-2018 роки та Про затвердження районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2019-2021 роки.
­ Про хід виконання Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на2017-2018 роки та Про затвердження програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2019-2020 роки.
­ Про план роботи районної ради на 2019 рік.
Також депутатами було прийняті рішення “Про запит депутата районної ради Гринюка І.О.” та “Про звернення до Мамаївської ОТГ”.