Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманська районна рада

Документи

Рішення №183-10/12 від 02.02.2012. Про призначення стипендії Кіцманської районної ради талановитим дітям у галузі культури.
завантажити документ

У К Р А Ї Н А

КІЦМАНСЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

________ С Е С І Я   VI  С К Л И К А Н Н Я

 

Р І Ш Е Н Н Я   № _____

 

“____”_____________2012р.                                                                 м. Кіцмань

 

Про призначення стипендії Кіцманської

районної ради талановитим дітям у галузі культури.

 

Розглянувши клопотання Кіцманської райдержадміністрації №1238 від 26.12.2011р., на підставі Положення "Про іменну стипендію Кіцманської районної ради талановитим дітям в галузі культури", згідно висновків постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту, районна  рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Призначити на 2012 рік щомісячні стипендії в розмірі 120 грн. талановитим дітям району у галузі культури (згідно додатку).

2. Відділу культури районної державної адміністрації здійснювати виплати стипендій згідно Положення "Про іменну стипендію Кіцманської районної ради талановитим дітям в галузі культури" починаючи з січня по грудень 2012р.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку району, планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (В.Голіней) та на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту (В.Колісник).

 

 

 

Голова районної ради                                                    В.Ящук






 

 

 

 

 

          Додаток

до рішення     сесії

районної ради     скликання

№ ______________

від                           2012 року.

 

 

СПИСОК

 обдарованих дітей в галузі культури,

яким призначено щомісячні стипендії на 2012 рік

 

№п/п

ПІБ

дата народження

місце проживання

Назва конкурсу,

фестивалю

Нагороди

1

Моставчук Едуард Андрійович,

18.10.1996р.н., с.Хлівище музичне мистецтво, вокал

1. Обласний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька» 2011р.

2. Благодійний дитячий фестиваль – конкурс «день Ангела».

3. Міжнародний дитячий фестиваль «Перлини Черемоша» - 2011р.

4. Обласний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» 2011р.

Диплом

Гран-прі

 

Диплом І місце

 

Диплом ІІ місце

 

Диплом

І ступеня

 

2

Баланецька Яна Юріївна,, 20.01.2001р.н.,

с. Кліводин, музичне мистецтво, вокал

1. Обласний фестиваль – конкурс дитячої творчості «Буковинська зіронька» 2011р.

2. Міжнародний дитячий фестиваль «Перлини Черемоша» 2011р.

Диплом ІІІ ступеня

 

Диплом

ІІ ступеня

3

Колісник Вікторія Вікторівна

22.02.2002р., м. Кіцмань,

музичне мистецтво.

Обласний фестиваль-конкурс учнів фортепіанних відділів мистецьких шкіл

Диплом

І ступеня

 

4

Лазар Надія Русланівна

21.07.2000р. с.Валяво

музичне мистецтво

1. Обласна теоретична олімпіада «Музичний ерудит»

2. Обласний фестиваль-конкурс учнів фортепіанних відділв мистецьких шкіл

Диплом

ІІ ступеня

 

Диплом

ІІ ступеня

5

Бужак Андрій Васильович

14.10.1998р., м. Кіцмань

музичне мистецтво

1. Обласний конкурс ансамблів духових інструментів мистецьких шкіл.

2. Обласна теоретична олімпіада «Музичний ерудит»

Диплом

ІІ ступеня

 

Диплом

ІІІ ступеня

 

6

Пілат Богдана Дмитрівна, 22.06.2000р.

Смт. Лужани музичне мистецтво, вокал

1. Міжнародний фестиваль «Перлини Черемоша»

2. Міжнародний телевізійний дитячий фестиваль «Пісенне джерело»

3. Перший Всеукраїнський фестиваль «Карпатські зорі – 2009р.»

4. VІІІ-й відкритий обласний фестиваль української естрадної пісні «Водограй», присвячений 60-річчю від дня народження В.Івасюка, м.Івано-Франківськ – 2009р.

5.Український регіональний вибірковий тур Міжнародного телевізійного конкурсу «Южний експрес»

Диплом

ІІ ступеня

Диплом

Лауреата

 

Диплом

Лауреата

ІІІ премії

Грамота за участь та приз глядацьких симпатій

 

 

Диплом

ІІІ ступеня

 

7

Касперська Ірина Миколаївна

25.11.1996р. м.Кіцмань, образотворче мистецтво

Міжнародна виставка образотворчого мистецтва  в Арабській республіці Єгипет

Сертифікат переможця

8

Моренюк Валер’ян Ярославович

20.06.1994р. с. Хлівище, образотворче мистецтво

Міжнародна виставка образотворчого мистецтва  в Арабській республіці Єгипет

Сертифікат переможця

9

Олексюк Вікторія Сергіївна

02.11.1996р. м. Кіцмань, образотворче мистецтво

1. Всеукраїнський конкурс – оглад «Нові імена України» м. Київ

2. ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації «Образотворче мистецтво»

3. Обласний відбірковий тур огляду-конкурсу Всеукраїнської мистецької програми «Нові імена 2010»

Диплом

переможця

 

Диплом 

І ступеня

 

Диплом

 

 

 

10

Моргоч Каріна Дмитрівна 31.01.1997р. м.Кіцмань, образотворче мистецтво.

1.7-й Міжнародний конкурс  графічного мистецтва для дітей та молоді, м. Турінь Польща

2. ІІІ етап конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»

3. Обласна виставка мистецької програми «Нові імена»

4. 28-ма Обласна виставка робіт учнів художніх шкіл області «Буковинський розмай»

Диплом

переможця

 

Грамота

 

 

Грамота

 

Подяка

 

 

 

 

Заступник голови районної ради                                        М.Гунчак