Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Кіцманський район

Новини району ( Соціальний захист )

21.05.2018 10:13

Види допомог, на які мають право українці у разі нещасного випадку на роботі
Фонд соціального страхування України здійснює страхування громадян на випадок тимчасової або стійкої втрати працездатності внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, а також смерті потерпілого. Відповідно, в кожному з таких випадків передбачено страхові виплати безпосередньо потерпілим або членам їх сімей. У разі нещасного випадку Фонд виплачує застрахованій особі допомогу з тимчасової втрати працездатності. Виплата такої допомоги триває до моменту одужання або до встановлення інвалідності. Також передбачено одноразову допомогу в разі стійкої втрати професійної працездатності або смерті потерпілого. У випадку, коли потерпілий втрачає працездатність, – як частково, так і абсолютно – йому встановлюється щомісячна страхова виплата, яка компенсує втрачений заробіток або його частину відповідно до ступеня втрати працездатності. Потерпілий, який тимчасово переводиться на легшу нижчеоплачувану роботу, отримує страхову виплату у розмірі його середньомісячного заробітку.


01.12.2017 12:35

3 грудня - Міжнародний день інвалідів
3 грудня - Міжнародний день інвалідів Відзначаючи щороку третього грудня Міжнародний день інвалідів, ми засвідчуємо цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги, що для них мають бути створені такі умови, які дозволяють відчувати себе рівними серед рівних. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства. Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров'я, дбати і пам'ятати про них не тільки 3 грудня, а й протягом всього року. Бажаємо кожній людині з особливими потребами витримки, мужності, оптимізму, достатку в оселях та віри у світле майбутнє. Дякуємо усім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги - реальний прояв милосердя, людяності та любові до ближнього. Щиро зичимо міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх ваших справах.


12.07.2017 11:07

Старість має бути доглянута і пошанована: у Кіцманському терцентрі відбувся «День відкритих дверей»
Старість має бути доглянута і пошанована: у Кіцманському терцентрі відбувся «День відкритих дверей» У кожному суспільстві є люди, які похилі літа змушені доживати самотньо, без опіки збоку рідних. Переживши багато труднощів, набравшись життєвого досвіду і мудрості, але втративши здоров’я, часто самотні старенькі потребують допомоги і догляду. Таку опіку, цілодобове обслуговування та якісне харчування одинокі люди похилого віку знаходять у стаціонарному відділенні Кіцманського територіального центру. Вчора, 11 липня, в оновленому після ремонту приміщенні терцентру відбувся «День відкритих дверей», під час якого всі бажаючі могли подивитися, в яких умовах живеться одиноким стареньким людям і як виглядає приміщення після капремонту. Адже торік заклад перенесли в колишні приміщення райлікарні, в яких раніше розташовувались неврологічне і ЛОР відділення. Спершу настоятель кіцманської Свято-Миколаївської церкви отець Юрій Кавюк освятив приміщення. Після того, як гості оглянули територію закладу, дбайливо прикрашену квітами і вишивками, приміщення постійного перебування підопічних, кабінети адмінперсоналу, відбулись невеликі урочистості.


21.10.2016 11:22

Зміни щодо врахування доходів громадян при призначенні субсидії на наступний період з вересня 2016 року
Зміни щодо врахування доходів громадян при призначенні субсидії на наступний період з вересня 2016 року 8 вересня 2016 року постановою Кабінету Міністрів України № 635 внесено зміни щодо врахування доходів громадян при призначенні субсидії на наступний період, а саме з вересня 2016 року. Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи з розміру середньомісячного сукупного доходу осіб, а субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива - виходячи з річного доходу осіб за попередній календарний рік.


04.10.2016 15:03

ПОРЯДОК НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ ЗАЗНАВ ЗМІН
8 вересня 2016 року Урядом прийнято постанову № 635 “Про внесення змін до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива” (набрала чинності 21.09.2016).


08.08.2016 11:45

Що потрібно знати про субсидії
Управління праці та соціального захисту населення доводить до відома пільговиків, жителів Кіцманського району, що станом на 1.08.2016 року відповідно до листа Мінсоцполітики від 25.05.2016 року №1025/5/73-16 проводиться автоматичний розрахунок сукупного доходу сім’ї для подовження права на отримання пільг з 1.07.2016 року на наступні дванадцять місяців для непрацюючих пенсіонерів (дитина війни, учасник війни, сільський педагог на пенсії та інші). Середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика з розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не має перевищувати податкову соціальну пільгу (податкова соціальна пільга становить 1930 грн.). Всім пільговикам потрібно звернутись в УПСЗН для подовження права на отримання пільг на наступні дванадцять місяців. Відповідно до постанови КМУ №319 від 27.04.2016 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» у разі призначення житлової субсидії пільги не нараховуються.


29.07.2013 10:38

Повідомлення управління статистики у Кіцманському районі
На кінець червня п.р. на обліку в державній службі зайнятості загалом перебувало 1084 безробітних громадян.


Tеми