Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Кіцманський район

Новини району ( Благоустрій територій )

12.05.2015 16:49

Довкола чисто і зелено
З приходом весни природа вдягається в яскраві зелені барви і люди теж прагнуть привести до ладу свої подвір’я, сади, вулиці та дороги. Причепурили своє село і ми. З метою збереження довкілля та озеленення території в рамках місячника благоустрою на території Валявської сільської ради було висаджено зелені насадження вздовж вулиці Головної, біля стадіону, Валявського ЗНЗ І-ІІ ст.


15.04.2015 11:39

Перші результати місячника благоустрою
Перші результати місячника благоустрою Відповідно до розпорядження облдержадміністрації №108-р від 13.03.2015 “Про проведення санітарної очистки та благоустрою населених пунктів Чернівецької області у 2015 році”, в Кіцманському районі аналогічним розпорядженням №65 від 16.03.2015 р. з 16 березня розпочато весняний місячник санітарної очистки та благоустрою населених пунктів. Від початку місячника державними службовцями, колективами понад 40 організацій та установ проведено три загальнорайонні заходи, під час яких було прибрано сміття та очищено від порослі придорожні смуги, узбіччя доріг, прибережні смуги водойм. Всього в заходах санітарної очистки взяли участь близько 12 тис. осіб. Ліквідовано 180 стихійних смітників, вздовж доріг державного значення М-19 та Т-26-07 розчищено від порослі 112 км узбіч та смуг відводу, вивезено понад 300 тонн сміття. Спільними зусиллями працівників органів місцевого самоврядування, учнівської та студентської молоді висаджено близько 2,5 тис. дерев та кущів.


15.04.2015 11:37

Бережімо добрі традиції
Бережімо добрі традиції Споконвіку кожен з нас дотримується традиції прибирати свою місцину у передвеликодні дні. Ця звичка викохувалася роками, залишилася вона і донині в мешканців села Суховерхів і не тільки... Хтось скаже, що нічого сенсаційного в цьому немає. Проте це спірне питання, адже сьогодні, куди не глянеш — купи сміття, що ростуть, як гриби після дощу. А що найгірше, то це те, що непоодинокі жителі нашого села, а чи то й заїжджі туристи, забруднюють узбіччя доріг, місця відпочинку, прибережні смуги Потічка, звалюють сміття на кладовищі, біля закинутих об’єктів тощо. Особливо непокоїть байдужість тих, хто викидає сміття в лісі, де через порожні пляшки та використані, вибачте, памперси, вже ніде ані квітам прорости, ані вільно ступити ногою.


02.04.2015 11:14

Активний старт місячника благоустрою
Активний старт місячника благоустрою За ініціативи районної влади на Кіцманщині проводяться заходи з прибирання та впорядкування території району. Так, лише за вчора і позавчора працівники 42 колективів бюджетних установ та організацій, служб, приватних підприємств району, які впорядковували вулиці міста і сіл, прибрали та розчистили від порослі узбіччя 8,5 км дороги у напрямку Кіцмань — Дубівці, 3,5 км дороги у напрямку Кіцмань — Ошихліби.


05.01.2015 16:15

Дбають про благоустрій
Дбають про благоустрій За ініціативою міського голови Сергія Булеги в районному центрі проводиться комплекс робіт та заходів з покращення благоустрою міста. Зокрема, користуючись сприятливою погодою, розпочато впорядкування вулиці Незалежності, а також площі біля автобусної станції, де раніше стояв дерев’яний хрест в пам’ять жертв Голодомору.


01.12.2014 11:15

Впорядкували кладовище в Іванківцях
16 листопада в будинку культури Іванківців відбулися збори громадян села, на яких було розглянуто життєво важливі проблемні питання сільської громади. Особливу увагу було приділено санітарному стану сільського кладовища. На зборах прийняли рішення, що для цього необхідно задіяти всю громаду. І в суботу, 22 листопада, люди зібралися на суботник з благоустрою території поховань. Як наслідок, була зроблена значна робота, зокрема: ліквідовані стихійні сміттє-звалища, упорядковано братську могилу воїнів, які загинули в Першу світову війну, а також могили односельчан, які уже ніхто не відвідує. Вирубано зарослі на частині території кладовища.


15.04.2014 11:56

Всеукраїнська акція "За чисте довкілля"
Всеукраїнська акція "За чисте довкілля" В районі триває місячник благоустрою та санітарної очистки


07.04.2014 11:03

Розпочалася акція з благоустрою
Розпочалася акція з благоустрою 3 квітня цього року в рамках всеукраїнської акції «За чисте довкілля» жителі Кіцманського району, колективи бюджетних, громадських установ та організацій, приватних підприємств впорядковували вулиці, прибирали та розчищали від парослі закріплені за ними території.


Tеми